Унаслідок ранкових обстрілів у низці регіонів — знеструмлення - Накипіло
Події

Унаслідок ранкових обстрілів у низці регіонів — знеструмлення

  • Дарка Батинська
  • Ігор Лептуга
  • 7 Лютого

Проблеми зі світлом фіксують зокрема на Харківщині, Київщині та Миколаївщині.


7 лютого під час ранкового обстрілу Харкова було пошкоджено електромережі, повідомили у Міненергетики. Знеструмлено близько 1 000 споживачів. Їх планують заживити впродовж дня.

Також внаслідок масованого ракетного обстрілу пошкоджені лінії у Києві та Миколаєві. Однак критичних порушень роботі енергосистеми не завдано, — заспокоюють у Міністерстві енергетики.

У Києві через ранкові обстріли відключено загалом 19 400 абонентів у Дніпровському та Деснянському районах. У Дніпровському районі дві високовольтні лінії пошкоджено уламками збитої ракети. Через це відбулося аварійне відключення електроенергії, повідомили у ДТЕК. Енергетики розпочали ремонтні роботи одразу після відбою повітряної тривоги. Близько 12:30 мешканцям Дніпровського району повернули світло. Будинки підключили за резервними схемами живлення, ремонтні роботи продовжаться.

У Миколаєві внаслідок ракетних обстрілів відключено 220 побутових і шість юридичних споживачів. Заживити їх планують протягом дня, коли це дозволить безпекова ситуація.

Нагадаємо, росіяни почали частіше бити по Харківщині з авіації.

 

На Харківщині 27 родин отримали нове житло замість зруйнованого окупантами

 

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова