Про нас - Накипіло

Про нас

Про Накипіло

Буремний 2014 рік. Дні, коли виходячи з дому на мітинг ти не знав, чи повернешся. Дні, що стали точкою неповернення. Дні, коли всім накипіло. Створення незалежного медіа стало ковтком повітря для його читачів та творців.

Змінювалися часи, наративи та акценти, але ми тримали фокус на головному: у країні війна і вона вимагає чіткого артикулювання. Інфопростір створений нами не має «джинси», матеріалів, за які соромно. Інформуємо та формуємо.

Для нас важливо не лише підсвітити проблему, але й показати, які є варіанти вирішення. Працюємо, аби чути Харківщину і бути почутими. Бути її очима та голосом. Великі відеоінтерв’ю, короткі репортажі, пояснювальні тексти, лонгріди, тести.

Просто про складне, весело коли доречно, без канцеляризмів, з критикою, але й любов’ю. Читайте, дивіться, слухайте, смійтеся, навчайтеся та дізнавайтеся разом із нами. 

Що ми цінуємо

Наші цінності — наша дорожня карта, чи то пак Конституція. В основі всіх правил для нас є незалежна, неподільна та єдина Україна. Кожна наша теза підкріплена правом на свободу слова і чітким дотриманням журналістських стандартів.

Дотримуємося законів нашої країни, втім ми здатні називати чорне — чорним і обґрунтовано критикувати шкідливі законопроєкти. У нас ви не прочитаєте замовних текстів-дифірамбів, ми не будемо заплющувати очі на репутаційні «плями», адже поважаємо себе й читача. 

Цінуємо людську гідність та право кожного бути таким чи такою, якими вони з'явилися на світ. Плагіат — зло, а ми на світлій стороні, до чого наполегливо закликаємо инших.

Ми постійно навчаємося та навчаємо, адже без критичного мислення і вміння відрізняти фейк від правди, потужної та стресостійкої країни не побудувати.

Ми відкриті до конструктивного діалогу, а ось у неконструктивний і нецензурний намагаємося не вступати, чого й всім бажаємо.

Редакційна політика

Ми поважаємо конституційні права та свободи громадян України та вільного світу. А ось росію та її керівництво довічно писатимемо за малої літери.

Розділяємо демократичні цінності, дотримання стандартів міжнародних прав людини та принципів ненасильства.

Другий наш закон — це журналістські стандарти. Усі наші матеріали незаангажовані, без комплементарності та мови ворожнечі.

Не поширюємо матеріали, які пропагують винятковість, перевагу або неповноцінність осіб за ознаками їхньої статі, сексуальної орієнтації, релігійних переконань, ідеології, непрацездатності, приналежності до тієї чи іншої нації або раси, фізичного або майнового стану, соціального походження, місця народження тощо.

Поважаємо авторське право, у тому числі в усіх наших соцмережах. Не крадемо й не дозволяємо це робити іншим.

Для нас важливим є розвиток громадянського суспільства, тож інформаційно підтримуємо верифіковані громадські ініціативи, волонтерські та ветеранські рухи.

Реклама та партнерські матеріали обов’язково маркуються. Ми не готові співпрацювати з ігровим бізнесом, бізнес структурами, політика яких суперечить нашим цінностям.

Медіагрупа Накипіло не розміщує платну політичну рекламу незалежно від віддаленості або наближеності виборів.

Проведення в нашому пресцентрі брифінгів чи дискусій за участі представників демократичних сил є безкоштовним та задля розвитку в регіоні та країні здорового політичного простору.

Редакційна політика

  • Ми поважаємо конституційні права та свободи громадян України та вільного світу. А ось росію та її керівництво довічно писатимемо за малої літери. Розділяємо демократичні цінності, дотримання стандартів міжнародних прав людини та принципів ненасильства.
  • Другий наш закон — це журналістські стандарти. Усі наші матеріали незаангажовані, без комплементарності та мови ворожнечі.
  • Не поширюємо матеріали, які пропагують винятковість, перевагу або неповноцінність осіб за ознаками їхньої статі, сексуальної орієнтації, релігійних переконань, ідеології, непрацездатності, приналежності до тієї чи іншої нації або раси, фізичного або майнового стану, соціального походження, місця народження тощо.
  • Поважаємо авторське право, у тому числі в усіх наших соцмережах. Не крадемо й не дозволяємо це робити іншим.
  • Для нас важливим є розвиток громадянського суспільства, тож інформаційно підтримуємо верифіковані громадські ініціативи, волонтерські та ветеранські рухи. 
  • Реклама та партнерські матеріали обов’язково маркуються. Ми не готові співпрацювати з ігровим бізнесом, бізнес структурами, політика яких суперечить нашим цінностям.
  • Медіагрупа Накипіло не розміщує платну політичну рекламу незалежно від віддаленості або наближеності виборів.
  • Проведення в нашому пресцентрі брифінгів чи дискусій за участі представників демократичних сил є безкоштовним та задля розвитку в регіоні та країні здорового політичного простору.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова