Українські гімнасти вибороли золото на чемпіонаті Європи - Накипіло
Події

Українські гімнасти вибороли золото на чемпіонаті Європи

• Анна М'ясникова
  • 29 Квітня

В італійському Ріміні завершився чемпіонат Європи зі спортивної гімнастики серед чоловіків. У заключний день змагань, 28 квітня, українські спортсмени здобули першість у командному багатоборстві. Про це повідомив Національний олімпійський комітет.

П'ятірка, в яку входять Ілля Ковтун, Олег Верняєв, Назар Чепурний, Ігор Радівілов і Радомир Стельмах, набрала 255,762 бала та вдруге стала переможцем у цьому виді змагань. Уперше команда підіймалася на подіум чемпіонату Європи у 2022 році. Загалом це п'ята медаль України в командному багатоборстві: окрім двох золотих, раніше наші спортсмени здобули одну срібну та дві бронзові медалі.

Друге місце в командному багатоборстві посіли гімнасти з Великої Британії, а третє — представники Італії.

Чемпіонат Європи зі спортивної гімнастики серед чоловіків тривав з 24 до 28 квітня. Учасники змагалися у двох вікових групах: старшій та юніорській. Українці здобули на змаганнях шість нагород: три золоті, дві срібні та одну бронзову.