Вибори мера Харкова: поліція порушила шість кримінальних проваджень  - Накипіло
Події

Вибори мера Харкова: поліція порушила шість кримінальних проваджень 

  • Анна М’ясникова
  • Віктор Пічугін
  • 28 Жовтня 2021

З початку передвиборчої кампанії зареєстровано шість кримінальних проваджень: одне з них скеровано до суду, інші розслідуються.

Чотири провадження пов'язані з порушенням передвиборчого законодавства, одне — з грабежем, ще одне — з хуліганством (через напад на агітаційний намет). Про це повідомив на брифінгу прокурор Харківської області Олександр Фільчаков.

«Правопорушень гучних не було, є поодинокі випадки “політичних дискусій”. Ситуація керована і штатна», — зазначив керівник обладміністрації Олександр Скакун.

До Харківської області стягуються групи СБУ, щоби не допустити порушень законодавства. Заходи безпеки будуть проводитись як у місті, так і на в‘їзді до нього. Для чергування на виборах створені додаткові слідчо-оперативні групи, групи з кінологами та групи резерву.

«Є певні спрямування окремих сил на дестабілізацію ситуацію в Харкові. Весь силовий блок спрямований на те, щоб цього не допустити», — сказав начальник УСБУ в Харківській області Роман Дудін.

Правоохоронці також слідкуватимуть за дотриманням карантинних умов.

«З тими, хто буде порушувати норми карантину, будуть проводити попереджувальні бесіди. Складання адмінпротоколів — виключний захід, але він розглядається», — додав начальник обласного управління поліції Станіслав Перлін.

 Якщо регіон перейде в “червону” зону, вибори в місті все одно пройдуть, додав керівник ХОДА.

«Те що, Харківська область не переходить в “червону” зону через вибори — це чутки. В нас є показники, за якими ми в “помаранчевій” зоні, — сказав Скакун.

Загалом у Харківській області щеплено 22 % людей. Ситуація з COVID-19 у регіоні стабільно напружена, але без різких стрибків, зазначив заступник голови ХОДА Михайло Черняк. 

У лікарнях зайняті 1 173 з 2 840 ліжок, забезпечених киснем. 

Загалом в медзакладах області виділили 4 964 ліжка для хворих із коронавірусом.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова