У Валках та Новій Водолазі посилили карантинні обмеження, а в Куп'янську продовжили шкільні канікули - Накипіло
Події

У Валках та Новій Водолазі посилили карантинні обмеження, а в Куп'янську продовжили шкільні канікули

Громади Харківської області посилюють карантинні обмеження через поширення COVID-19.

З 25 жовтня у Валках заборонили проведення всіх масових заходів, окрім офіційних спортивних змагань. Також обмежили приймання громадян у Валківській міській раді. Школярі 5–11 класів навчатимуться дистанційно. Таке рішення ухвалила місцева Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У Новій Водолазі з 26 жовтня запроваджують обмеження, які відповідають «червоній» зоні карантину. У громаді дозволили працювати лише продовольчим ринкам і магазинам, аптекам, пошті та банкам. Крім цього, заборонили відвідування розважальних закладів, спортзалів та кафе (останні можуть працювати навиніс). Обмеження не застосовуються для вакцинованих та тих, хто має результати негативного ПЛР-тесту або експрес-тесту, проведеного не раніше ніж за 72 години.

Також у Новій Водолазі на дистанційне навчання переводять школярів 5–11 класів, окрім тих шкіл, де вакциновано 100 відсотків персоналу.

Канікули в Куп'янських школах продовжили до 30 жовтня.

Харківська область від 7 жовтня залишається у «помаранчевій» зоні карантинних обмежень.

«Харківська область за індикаторами в “червону” зону не потрапляє», — заявив 25 жовтня міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова