До України доставили китайську вакцину від COVID-19: хто її отримає в першу чергу - Накипіло
Події

До України доставили китайську вакцину від COVID-19: хто її отримає в першу чергу

25 березня до України прибули перші 215 тисяч доз вакцини CoronaVac китайського виробництва Sinovac Biotech. Першочергово іммунізують літніх та маломобільних людей.

Перед тим, як вакцину почнуть використовувати, вона пройде десятиденний лабораторний контроль. Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко запевнив, що мобільні бригади їздитимуть по місцях проживання малорухомих громадян. Вони та їхні опікуни отримають першу дозу препарату. Передбачається, що таким чином провакцинують 40 тисяч осіб. Другу дозу вакцини вони отримають через 20 днів після першого щеплення.

Наразі вакцина Sinovac (CoronaVac) знаходиться на останніх стадіях погодження ВООЗ для екстреного застосування.

А що там з вакциною CoviShield?

Українці, які вже були вакциновані AstraZeneca ( CoviShield), отримають другу дозу аналогічного препарату. Ляшко також зазначив, що всі 500 тисяч доз вакцини CoviShield, якою зараз прищеплюють українців, використовуються для першої дози. Оскільки МОЗ збільшило інтервал між дозами до трьох місяців, друга доза вакцини виділятиметься вже з наступних поставок AstraZeneca.

З початку кампанії щеплення проти COVID-19 отримали 174 325 українців. На цьому тижні кількість вакцинованих збільшена вдвічі. Якщо не буде перебоїв у поставці вакцини, у квітні темпи вакцинації населення зростатимуть.

photo 2021 03 26 16.27.28

Китайська вакцина від COVID-19: що про неї відомо

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова