У лютому правоохоронцям підвищать зарплатню - Накипіло
Події

У лютому правоохоронцям підвищать зарплатню

Правоохоронці отримають підвищення заробітної плати вже із лютого 2022 року. Також із лютого буде відновлено право поліцейських та рятувальників на пільговий фінансовий лізинг на житло. Про це розповів Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський, повідомляє прес-служба ДСНС України.

«Належне грошове забезпечення працівників системи МВС було моїм пріоритетом з перших днів роботи на посаді міністра. Головний підхід – підвищувати зарплати та виплати необхідно системно та планово, ґрунтуючись на досягненні конкретних результатів роботи. Команда МВС шукала вирішення цієї непростої проблеми. І з Нового року є перші результати.

З огляду на те, що в бюджетах на останні два роки не було закладено коштів на підвищення грошового забезпечення, а доплати відбувалися точково, за рахунок так званого Ководного Фонду, на 2022 рік у Законі про держбюджет на це передбачено додаткові 2,8 млрд грн. Лише на зарплати Нацполіції додатково надано 1 млрд.грн.

Далі. Президент доручив уряду збільшити зарплати працівникам системи МВС усіх категорій на 10% вже з 1 лютого. Підкреслю, не лише поліцейських, а й рятувальників, прикордонників, нацгвардійців, працівників міграційної служби.

Зазначимо, кошти для такого підвищення заробітної плати нам вдалося отримати завдяки спецоперації «Акциз». Її на моє доручення розпочато проти нелегальної реалізації підакцизних товарів з 1 листопада минулого року. Це, за інформацією ДПС, тільки за два останні місяці 2021 року забезпечило надходження додаткових 2,3 млрд грн.

Отже, підвищення заробітної плати базується на конкретних результатах роботи нашої команди. Моя особиста позиція – всі кошти, що додатково надходять до бюджету з акцизних платежів, мають спрямовуватися на підвищення оплати праці працівників системи МВС, які, дбаючи про безпеку українців, щодня ризикують власним життям та здоров'ям.

Також хочу зазначити, що з лютого буде відновлено право поліцейських та рятувальників на пільговий фінансовий лізинг на житло. Співробітники МВС отримають гідну винагороду за свою результативну роботу. Далі буде», — повідомив Денис Монастирський.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова