У 2022 році Харків отримає субвенцію на продовження третьої лінії метрополітену - Накипіло
Події

У 2022 році Харків отримає субвенцію на продовження третьої лінії метрополітену

Депутати міської ради затвердили загальний бюджет територіальної громади на 2022 рік та спрогнозували витрати на два роки вперед.

За інформацією заступниці міського голови, директорки департаменту бюджету та фінансів Тетяни Таукешевої, загальний обсяг доходів бюджету міста становитиме 19,3 мільярда гривень. У проєкті рішення було враховано освітню субвенцію з держбюджету в розмірі 2,29 мільярда гривень, а також субвенцію на продовження третьої лінії Харківського метрополітену — 313 мільйонів гривень.

За словами директорки департаменту, основним джерелом наповнення бюджету, як і раніше, залишається податок із доходів фізичних осіб. У структурі доходів бюджету на наступний рік він становитиме 9,4 мільярда гривень. Понад те, місцеві податки та збори становитимуть 5,5 мільярда гривень.

Тетяна Таукешева додала, що прогнозний обсяг видатків бюджету Харківської міської територіальної громади на 2022 рік розрахований у обсязі 18,8 мільярда гривень. Загалом буде профінансовано 38 міських цільових програм.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова