Unlock Profу Week: спосіб визначитися з майбутньою професією

З 31 жовтня до 6 листопада у Харкові працюватиме освітньо-професійний табір для молоді віком 14-18 років. Мета проекту Unlock Profу Week — допомогти підліткам визначитися із майбутньою професією та знайти своє покликання.

За словами організаторів, програма заходів буде насиченою — вона розпочинатиметься о сьомій годині ранку і триватиме до десятої вечора кожного дня.

уал

«Це будуть різні тренінги, майстер-класи, екскурсії в різноманітні компанії, щоб молодь зрозуміла практичну сторону різних професій та змогла обрати, що саме їй цікаво», — пояснює Богдана Константинова, проектний менеджер табору, випускниця Української Академії Лідерства.

Найактивніші учасники наприкінці табору отримають можливість стажування за бажаним напрямком влітку, а також друга-наставника, який досяг певного рівня професіоналізму в сфері, яку обере студент програми.

Серед лекторів табору — громадський діяч, правник, письменник-футуролог Олексій Толкачов, розробник стартапу кави-поінту в Києві «Розумна кава» Андрій Пелюховський, поетеса Олена Рибка, художник Гамлет та інші. Остаточний перелік спікерів наразі уточнюється.

Учасники оволодіють практичними навичками з PR-менеджменту та ІТ-сфери. Крім того, із підлітками працюватимуть психологи, які допоможуть визначитися із майбутнім напрямком діяльності.

Взяти участь у таборі зможуть 20 осіб. Щоб стати учасником програми, необхідно заповнити анкету і написати мотиваційного листа, яким буде аргументуватися  готовність вступу до табору. Потенційних студентів чекає співбесіда.

уал

«Можливість долучитися до табору мають усі. Але проживання, харчування і сама програма проекту коштують 2000 гривень. Це організаційний внесок», — додає Наталя Шишковська, проектний менеджер із роботи зі спонсорами, випускниця УАЛ.

Табір знаходиться в харківському представництві Української Академії Лідерства за адресою: вулиця Танкопія, 12 Б.

Дізнайтеся більше на сторінці програми у Facebook або за телефоном: 067 855 69 50.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

ещё по теме:

Жители области выйдут на пикет ради ремонта дороги

Музыка там, где война

Как война в Украине повлияла на права граждан

Анализировать чиновников и депутатов стало проще

На Южном вокзале откроется выставка военных фотографий

опубликовано

22 октября 2017

текст

Анна Мясникова

фото

Игорь Лептуга

просмотров

952

поделиться

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: