Unlock Profу Week: спосіб визначитися з майбутньою професією - Накипело
События

Unlock Profу Week: спосіб визначитися з майбутньою професією

З 31 жовтня до 6 листопада у Харкові працюватиме освітньо-професійний табір для молоді віком 14-18 років. Мета проекту Unlock Profу Week — допомогти підліткам визначитися із майбутньою професією та знайти своє покликання.

За словами організаторів, програма заходів буде насиченою — вона розпочинатиметься о сьомій годині ранку і триватиме до десятої вечора кожного дня.

уал

«Це будуть різні тренінги, майстер-класи, екскурсії в різноманітні компанії, щоб молодь зрозуміла практичну сторону різних професій та змогла обрати, що саме їй цікаво», — пояснює Богдана Константинова, проектний менеджер табору, випускниця Української Академії Лідерства.

Найактивніші учасники наприкінці табору отримають можливість стажування за бажаним напрямком влітку, а також друга-наставника, який досяг певного рівня професіоналізму в сфері, яку обере студент програми.

Серед лекторів табору — громадський діяч, правник, письменник-футуролог Олексій Толкачов, розробник стартапу кави-поінту в Києві «Розумна кава» Андрій Пелюховський, поетеса Олена Рибка, художник Гамлет та інші. Остаточний перелік спікерів наразі уточнюється.

Учасники оволодіють практичними навичками з PR-менеджменту та ІТ-сфери. Крім того, із підлітками працюватимуть психологи, які допоможуть визначитися із майбутнім напрямком діяльності.

Взяти участь у таборі зможуть 20 осіб. Щоб стати учасником програми, необхідно заповнити анкету і написати мотиваційного листа, яким буде аргументуватися  готовність вступу до табору. Потенційних студентів чекає співбесіда.

уал

«Можливість долучитися до табору мають усі. Але проживання, харчування і сама програма проекту коштують 2000 гривень. Це організаційний внесок», — додає Наталя Шишковська, проектний менеджер із роботи зі спонсорами, випускниця УАЛ.

Табір знаходиться в харківському представництві Української Академії Лідерства за адресою: вулиця Танкопія, 12 Б.

Дізнайтеся більше на сторінці програми у Facebook або за телефоном: 067 855 69 50.

ПОДПИШИТЕСЬ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПЕЛО, чтобы быть в курсе свежих новостей.

ПОДПИШИТЕСЬ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПЕЛО

В случае массовых потасовок на улицах города мы вас оповестим

X