Українська Академія Лідерства запрошує абітурієнтів

Українська Академія Лідерства (УАЛ) розпочала відбір слухачів на 2017—2018 рік віком від 16 до 18 років.

УАЛ — це 10-місячний курс розвитку особистості та лідерства для випускників середніх шкіл. Місія Академії — вплинути на глибинні соціальні процеси в українському суспільстві шляхом формування генерації молодих людей, які беруть відповідальність за нашу націю та мають необхідні для цього здібності.

Програма побудована на поєднанні елементів фізичного, емоційного та інтелектуального розвитку на основі цінностей Академії. Програма розпочинається у вересені 2017 року і закінчується у червні 2018-го.

Під час навчання студенти проживають на базі одного з п'яти осередків Української Академії Лідерства — у Харкові, Полтаві, Львові, Миколаєві або Києві. Студенти навчаються з провідними викладачами та постійно працюють із менторами, які підтримують студентів у їх розвитку. Один день на тиждень слухачі присвячують волонтерській діяльності та втіленню проектів відповідно до інтересів. Також молодь здійснює навчальні експедиції по Україні та закордон.

Для участі у відборі необхідно заповнити заявку на сайті join.ual.org.ua. Найкращі кандидати пройдуть два етапи: у Києві та Львові.

Навчання в Академії безкоштовне, існує лише вступний внесок у розмірі 2000 гривень. Решту витрат для студентів покриває інвестиційний фонд Western NIS Enterprise Fund, створений урядом США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

За більш детальною інформацією звертайтесь:

+38 067 446 31 01 або у Facebook: @ualeadershipacademy.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

ещё по теме:

В Харькове стартует конкурс молодых композиторов

Фестиваль «ІнклюзіON»: туризм може бути інклюзивним

«ApPleinAir-2018: яблучний пленер». Анонс

Personal Democracy Forum. Вопросы и ответы

Деякі подробиці майбутньої презентації книги Сергія Жадана

опубликовано

17 июля 2017

фото

Марина Верещака

просмотров

1541

поделиться

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: