У Харківській області готуються до вакцинації - Накипіло
Події

У Харківській області готуються до вакцинації

У регіоні створили 72 пункти та підготували 24 мобільні бригади для імунізації від COVID-19, — повідомили в департаменті охорони здоров'я ХОДА.

Яка вакцина? 

В облдержадміністрації наразі не знають, якою вакциною проводитимуть щеплення на Харківщині. Очікується, що в лютому надійдуть Pfizer та AstraZeneca.

Кого в області вакцинують у першу чергу?

У першу хвилю зроблять щеплення майже 15-тьом тисячам осіб. Це персонал мобільних бригад та медики, які працюють із хворими на COVID-19. 

Другу хвилю планують провести у квітні. Вона охопить людей із високим ризиком інфікування COVID-19. Під час другої хвилі мають вакцинувати 125 тисяч жителів Харківщини.

Чи готова область зберігати вакцини?

«Вакцини будуть зберігатися на обласному аптечному складі. Pfizer поставлятимуть у спеціальних контейнерах із сухим льодом. В області є обладнання для забезпечення необхідних умов. Стосовно AstraZeneca — у неї простіші умови збереження», — прокоментували в облдержадміністрації.

Яку кількість людей може вакцинувати мобільна бригада?

Одна мобільна бригада зможе робити щеплення від коронавірусу 1 320-тьом громадянам на місяць, — підрахували в Міністерстві охорони здоров'я. 

До складу мобільної бригади з імунізації входять: лікар, резервний лікар, дві медичні сестри, резервна медична сестра та водій.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо