У декількох областях України завершують опалювальний сезон. Але не в Харкові. - Накипіло
Події

У декількох областях України завершують опалювальний сезон. Але не в Харкові

У п'яти областях України — Херсонській, Одеській, Миколаївській, Дніпропетровській, Волинській — почали відключати споживачів від опалення.

«Україна успішно завершує найважчий опалювальний сезон. Погодні умови дозволяють це зробити раніше, ніж було заплановано. Ми пройшли найважчу зиму», — написав голова правління НАК «Нафтогаз України» Олексій Чернишов у Facebook.

А ось у Харкові — навпаки, вирішили відмовитись від графіків тимчасового відключення тепла, та повернутися до зимового режиму. Все через те, що синоптики прогнозують похолодання найближчими днями. Температура понизиться вночі до нуля. 

«У нас завтра останній день дискретного регулювання, ми плануємо з 17:00 нікого не вимикати, та вийти вночі на гідравлічний режим, умовно, зимовий, аби не допустити того, щоб люди мерзли», — сказав технічний директор «Харківських теплових мереж» Євген Кауркін «Суспільному». 

Раніше у зв'язку зі суттєвим потеплінням у Харкові запровадили графіки, за якими на деякий час відключали опалення в будинках мешканців міста.

У «Нафтогазі України» розраховують, що після кількох днів холодної погоди, яку прогнозують цього тижня, опалювальний сезон поступово завершиться в усіх областях.

Завершення опалювального сезону цьогоріч прискорюється тим, що уже 31 березня закінчується дія пільгової ціни на газ для комунальних і бюджетних установ. З 1 квітня газ для них суттєво подорожчає.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова