У фінал нацвідбору на «Оскар» потрапили три фільми - Накипіло
Події

У фінал нацвідбору на «Оскар» потрапили три фільми

  • Віталіна Морозова
  • digitalspy.com
  • 10 Вересня 2020

Оскарівський комітет України відібрав три фільми, які поборються за право представляти країну на кіно-премії «Оскар» у номінації «Кращий іноземний фільм».

У список увійшли: «Атлантида» режисера Валентина Васяновича

Ветеран АТО Сергій страждає на посттравматичний стресовий розлад. Роботи на заводі немає, тому він вирішує приєднатися до волонтерської групи, яка проводить егумацію тіл жертв війни. Ця місія дозволяє йому впоратися зі своєю нездатністю адаптуватися до нової реальності. Під час волонтерства герой знайомиться з дівчиною і починає вірити в краще майбутнє.

«Земля блакитна, ніби апельсин» Ірини Цілик

Війна на сході України триває шостий рік. Обстріли в Красногорівці Донецької області, де живуть мати-одиначка Ганна та її четверо дітей, не припиняються. Поки за вікном вибухи та хаос, будинок цих героїв сповнений життя і світла. Мама й діти — творчі особистості. За сюжетом, вони самотужки знімають фільми про своє життя під час війни. Зйомки допомагають жінці та дітям художніми засобами говорити про свої травми, зберегти людяність і життєрадісність.

«Мої думки тихі» Антоніо Лукича

My Thoughts Are Silent / Moi dumki tikhi / Trailer from Toy Cinema on Vimeo.

Зазнавши невдач у роботі та особистому житті, молодий звукорежисер-фрілансер Вадим отримує шанс почати все спочатку. Просте завдання — записати голоси закарпатських тварин — може стати його шансом назавжди покинути «незручну Україну» і вирушити до «привабливої Канади» подалі від проблем. Однак все виявляється набагато складніше, коли головним супутником у новій роботі стає найменш підходяща для цього людина — мама Вадима.

Результати голосування будуть відомі 24 вересня. Церемонія нагородження премії Американської академії кінематографічних мистецтв відбудеться у 2021 році.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова