Цей день торік на Харківщині: перші звільнені від окупантів села - Накипіло
Події

Цей день торік на Харківщині: перші звільнені від окупантів села

27 березня 2022 року російські загарбники 15 разів обстріляли Харків зі зброї дальньої дії. Знову під ударами опинилися Салтівка та селище Жуковського. Були зруйновані пожежна частина, житлові будинки, автомобіль і школа після обстрілів на вулицях Полтавській, Батуринській та Гольдберівській. У місті були загиблі та поранені люди.

2022 03 29 22.39.08

В області ворог теж продовжував чинити воєнні злочини. Тривали жорстокі бої в Ізюмському напрямку. Авіаударами був атакований Оскіл в Ізюмському районі. Ракета потрапила в житловий будинок. На Ізюмщині окупанти обстріляли авто з родиною, загинули жінка, чоловік та трирічна дитина. 

Рятувальники Харківського гарнізону ДСНС у цю добу здійснили 21 виїзд для ліквідації пожеж та розбирання завалів, а піротехнічні підрозділи Служби знешкодили 16 артилерійських боєприпасів. 

Rohan 1

Цього дня, 27 березня, Збройні сили на території Харківщини почали повертати окуповані росіянами території. Село Мала Рогань повністю перейшло під контроль українських військ і очищене від загарбників. Також було звільнене село Вільхівка, там тривала ліквідація залишків російських окупаційних військ. 

Rohan2 1

Наші військові вибили ворога із села Гусарівка в Балаклійському районі. Було знищено приблизно 100 окупантів та 60 одиниць російської техніки.

А в Ізюмському районі підрозділи протиповітряної оборони ЗСУ знищили російський винищувач Су-34, один із найновіших літаків росії.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова