Як нардепи перед Великоднем паски роздавали - Накипіло
Події

Як нардепи перед Великоднем паски роздавали

Нардепи Фельдман, Шенцев, Мураєв, Хомутиннік, Денисенко та Кацуба вітали виборців з Великоднем пасками. Дарували їх і від імені депутата Харківської міськради Колоса й дочки очільниці Новобаварського району Харкова Цибульник. Таке роздавання подарунків можна кваліфікувати як непрямий підкуп перед майбутніми парламентськими виборами, вважають представники руху «Чесно».

За півроку до чергових парламентських виборів народні депутати, обрані в мажоритарних округах Харківської області, «засівають» свої округи подарунками. Нагодою для цього став Великдень, який цього року в Україні відзначали 28 квітня. І протягом тижня перед святом паски роздавали щонайменше від 7 з 14 нардепів-мажоритарників з Харківщини.Так, 21 квітня на Telegram-каналі «Харьков LIVE» опублікували відео, в описі до якого йшлося про те, що в Холодногірському районі Харкова (174-й округ) помітили паски від нардепа Олександра Фельдмана, котрого обирають до ВРУ від цього округу з 2002 року. На відеозаписі можна побачити пакунки та фірмовий автобус комплексу «Фельдман Екопарк», заснованого нардепом.

А 22 квітня в соцмережах з'явилася фотографія зі вмістом фірмового пакунка.

Також відвідувачам екопарку обіцяли концерти, конкурси, виставки, настільні ігри, аніматорів, фотозони та багато чого іншого.

feldman

22 квітня на офіційному сайті Дмитра Шенцева з «Опозиційного блоку» (176-й округ, центр у м. Чугуєві) з'явилася новина стосовно того, що від імені народного депутата теж роздавали паски:

«Вот уже несколько лет подряд жители пяти районов области и города Чугуев, которые избрали своим народным депутатом Дмитрия Шенцева, получают от него в канун Светлого Христова воскресения пасхальные куличи и слова искреннего поздравления, пожелания мира, добра, согласия и Божьей благодати в каждый дом. Получили куличи и поздравительные открытки от Дмитрия Алексеевича и в этом году. А это значит, что на каждом праздничном столе, в каждом доме округа обязательно будет присутствовать подарок от народного депутата».

shentsev

А 24 квітня один з користувачів соцмережі Facebook повідомив про те, що паски дарували й від нардепа Шенцева та Чугуївської міської голови Галини Мінаєвої.

shentsev2

23 квітня в Telegram-каналі «ХХ» з'явилося фото привітання з Великоднем від іншого нардепа –Валерія Писаренка з "Відродження".

pisar

25 квітня депутатка Харківської облради з фракції «Опозиційний блок» Валерія Мураєва написала на своїй сторінці у Facebook про роздавання пасок від себе та від її колишнього чоловіка, кандидата в Президенти на цьогорічних виборах, позафракційного нардепа-прогульника Євгенія Мураєва, якого обрали до ВРУ від 181-го округу з центром у Змієві.

У квітні 2017 року подружжя Мураєвих розлучилося через «непорозуміння, різницю інтересів, утрату поваги одне до одного». Утім, прізвище депутатка вирішила не змінювати, і наразі вони політично підтримують одне одного. Так, у вересні 2018-го Валерія Мураєва з'явилась у відеоанонсі партії "Наші", головою якої після виходу з політради партії "За життя" став нардеп Євгеній Мураєв, а з березня 2019-го вона очолює харківський осередок партії свого колишнього чоловіка.

25 квітня на Telegram-каналі «ХХ» повідомили про те, що від імені співголови депутатської групи «Відродження» Віталія Хомутинніка(171-й округ, Немишлянський район Харкова) роздавали паски держслужбовцям.

homut

26 квітня в тому самому Telegram-каналі опублікували фото подарунка від позафракційногоАнатолія Денисенка, якого обрали до ВРУ від 173-го округу (Слобідський район Харкова).

denis

28 квітня на інформаційному порталі Володимира Кацуби з «Відродження»(175-й округ, центр у м. Дергачі) теж повідомили про роздавання пасок. Як зазначено в публікації, такий подарунок від нардепа могли отримати всі, хто йшов на церковну службу до храмів у районах округу.

Утім, не лише мажоритарники обдаровували громадян подарунками на Великдень. Так, 26 квітня в соцмережах опублікували фотографію паски від очільника фракції «Наш край» у Харківській міськраді Андрія Колоса, який 2016 року пропустив понад половину засідань своєї комісії та став кандидатом на відкликання з ради.

kolos

У соцмережах розмістили й фото паски від «приватної підприємниці» Неллі Цибульник, дочки Тетяни Цибульник.

tsibulya

Тетяна Цибульникє очільницею Новобаварського району Харкова. Проти неї відкрили кримінальне провадження за підозрою в наданні неправдивої інформації під час заповнення декларації. Ідеться про коштовності вартістю понад 600 тис. грн.


Як харківські нардепи відпрацювали чотири роки

Как харьковские нардепы голосовали за закон про украинский язык

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова