Coming Out Fest на підтримку спільноти ЛГБТ+ - Накипіло
Відео

Coming Out Fest на підтримку спільноти ЛГБТ+

11-12 жовтня у Харкові відбудеться Coming Out Fest на підтримку видимості ЛГБТ+ спільноти. Фестиваль приурочений до Всесвітнього дня камінг-ауту.

«Це день, коли лесбійки, геї, трансгендерні та бісексуальні люди у всьому світі прагнуть бути собою в різноманітному суспільстві. Бути собою і бути в безпеці, відкриваючи важливу частину своєї особистості. Тому що сексуальна орієнтація та гендерна ідентичність — це про права людини, а не про секс. Ми прагнемо, аби всі люди в Україні мали змогу бути собою, не ризикуючи особистою безпекою та людською гідністю», — зазначає Анна Шаригіна, співорганізаторка Coming Out Fest.

Програма Coming Out Fest

11 жовтня о 19:00 у Yellow Zeppelin Art-Club (провулок Плетнівський, 2) відбудеться соціальна вечірка Прайдхабу, на якій поміж виступами музикантів/ок та DJ-сетами будуть представлені харківські ініціативи, дружні до ЛГБТ+. У музичній частині виступатимуть DJ Lena Dzhurina, DJ Florinutz Eva Svidovska, Агата Вільчик, квір-хор «Dorothy's friends». Також на вечірці працюватиме мобільна лабораторія безкоштовного тестування на ВІЛ.

12 жовтня о 19.00 у ком’юніті-центрі ПрайдХаб (пров. Подільский, 9) стартує дискусія «(Не)видимі ЛГБТ: надія та клопіт українського суспільства» за участю Віктора Пилипенка, бійця батальйону Донбас, та Руслани Панухник, директорки громадської організації «КИЇВПРАЙД».

«Мої почуття можуть перевертати мої світи, створювати нові, змушувати мене співати та писати пісні. І найсильніші з цих почуттів — почуття до жінок. Чому для мене важливий камінг-аут? Тому що я хочу позбутись залишків сорому за це, який прищепили мені ще в дитинстві», – говорить музикант Агата Вільчик, учасниця Coming Out Fest.

Захід організовано громадським об'єднанням ХЖО «Сфера» та ГО «КИЇВПРАЙД» разом із харківською спільнотою за підтримки Фонду «Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє» (EVZ), Національного Демократичного Інституту міжнародних відносин та посольства Великої Британії в Україні.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова