Правоохоронці виявили ще двох колаборантів у Харківській області - Накипіло
Події

Правоохоронці виявили ще двох колаборантів у Харківській області

  • Анна М’ясникова
  • Поіція Харківської області
  • 24 Вересня 2022

Під час окупації регіону двоє чоловіків пішли на співпрацю з росіянами.

Прокуратура підозрює колишнього поліцейського з Ізюму в державній зраді. Як встановили слідчі, під час окупації міста він добровільно  обійняв посаду «дільничного інспектора поліції в окупаційному «райуправлінні поліції». Згодом за допомогу окупантам він отримав «підвищення» та став «начальником відділу дільничних інспекторів».

У липні зрадник разом з російськими військовими та бойовиками «лнр» приїхав до своїх колишніх колег та забрав у них трудові книжки. Після деокупації Харківщини чоловік намагався втекти, проте 23 вересня його затримали українські правоохоронці. Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

photo 2022 09 24 20.07.37

Ще одного колаборанта виявили в смт Козача Лопань. За даними поліції, 33-річний мешканець селища добровільно очолив так звану «Народну міліцію». «Тимчасово виконуючий обов’язки начальника» псевдоміліції займався прийняттям на службу інших осіб, організовував дільність працівників та підписував незаконні службові документи.

photo 2022 09 24 20.07.44

Ліс літерою Z

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова