Поліція повідомила про затримання людей, які планували масові заворушення в Києві та ще декількох містах України - Накипіло
Події

Поліція повідомила про затримання людей, які планували масові заворушення в Києві та ще декількох містах України

31 січня, за твердженням поліцейських, у Києві мав відбутися мітинг, під час якого мали статися провокації проти правоохоронців.

За даними поліції, під час масового протесту, в якому мали взяти участь до п'яти тисяч людей, зловмисники передбачали запалити димові шашки та автомобільні покришки, а також почати зіткнення з правоохоронцями.

Під час сутичок частину мітингувальників планували облити бутафорською кров'ю, а підставні парамедики — засвідчити травмування учасників протестів.

«Акції проговорюються з поліцією діалогу, у цьому випадку контакту з поліцією діалогу не було. Це мітинг проплачений, спрямований на насильство. У 2014 в Луганську, Донецьку приходили люди, псевдоактивісти, підбурювали громадян. Акції планувалася в центрі Україні, це Чернігівська, Полтавська, Сумська області», — заявив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський.

3 500 учасників акцій повинні були відігравати роль «масовки», їм обіцяли заплатити по 800 гривень. Ще 1 200 людей мали вступити в сутички з правоохоронними органами — їхній «гонорар» становив 1 200 гривень.

Передбачалося, що учасники заворушень нестимуть банери з гаслами «Наступ на Крим та ЛДНР!», «Війна до перемоги!», «Снижение тарифов!», «Отставка президента!», «Выполнение обещаний!».

.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова