«Підстав для масової організованої евакуації з Харкова зараз немає», — головне з інтерв'ю Олега Синєгубова - Накипіло
Події

«Підстав для масової організованої евакуації з Харкова зараз немає», — головне з інтерв'ю Олега Синєгубова

  • Євген Стрельцов
  • Харківська обласна військова адміністрація
  • 1 Липня 2022

Голова Харківської ОВА Олег Синєгубов дав розлоге інтерв'ю РБК-Україна. Наводимо головні цитати

💬 Ми не здали жодного метра нашої території, яка була відвойована під час контрнаступу ще в травні 2022 року. Наші Збройні сили зосереджені на тому, щоб утримувати свої позиції та наносити максимального ураження ворогу.
Ми готові до ймовірних нових спроб наступу на Харків, в тому числі до наступу на інші населені пункти на шляху до Харкова. А також до можливих спроб ворога оточити місто Харків і взяти його в кільце, обрізавши київський та дніпровський напрямок.

💬 Я не бачу такої кількості військового ресурсу для того, щоби вести наступ на Харків зараз, на цю хвилину. Тобто такої інформації в нас немає.

💬 У росії чітко бачать аналітику, що люди продовжують активно повертатися до Харкова і їх це не влаштовує. Тому вони хочуть постійно тримати людей у напрузі. І з огляду на це, противник б'є по дитячих садочках, по лікарнях. Це насамперед терор проти місцевого населення.

💬 Підстав для масової організованої евакуації з Харкова зараз немає. Підстави – це небезпека вторгнення ворога до міста Харкова або окупація міста. Нинішня воєнна обстановка дозволяє говорити про те, що такої необхідності в нас зараз немає.
Звичайно, що знаходитися на вулицях міста Харкова ще небезпечно. Ми постійно комунікуємо та просимо людей не перебувати на вулицях і дослухатися до сигналів повітряної та ракетної загрози.
в Харкові уже є приблизно половина населення від того, яке перебувало до 24 лютого. Це 700-800 тисяч людей. До початку ескалації війни у нас у Харкові проживало орієнтовно 1,5 мільйона мешканців. Звісно, що це дуже приблизні підрахунки.

💬 Є стратегічний запас медикаментів і продуктів. Ми робимо все, щоби підготуватися до найскладніших сценаріїв.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова