Олега Ширяєва залишили в СІЗО на два місяці - Накипіло
Події

Олега Ширяєва залишили в СІЗО на два місяці

Київський районний суд продовжив тримання в СІЗО до 9 вересня екс-командиру роти «Східний корпус» і координатору організації «Патріоти —За життя» .

Поліція затримала Ширяєва 5 липня в центрі Харкова. У прокуратурі заявили, що підозрюваний не з'являвся за викликом слідчого і не ознайомлювався з матеріалами справи.

11 вересня 2018 року в Занках на місцевому елеваторі сталася бійка із застосуванням зброї, в якій взяли участь кілька десятків людей. У результаті семеро людей постраждали.

Тоді в поліцію звернувся 60-річний директор фермерського господарства «Строгого А. Ф.», він повідомив про захоплення агрофірми. На територію елеватора зайшла група людей, які стверджували, що комплекс належить ФГ «Слобожанські лани». Однак, за словами заявника, підприємство він не переоформлював. Невідомі надали державному реєстратору підроблені документи зі зміненим ім'ям керівника. Поліція затримала 22-х учасників конфлікту, у них вилучили зброю та спецзасоби.

Міністерство юстиції України указом від 19 вересня повернуло у власність фермера Олександра Строгого його майно, яке намагалися захопити рейдери.

17 вересня 2018 року Олега Ширяєва суд відправив у СІЗО, його підозрювали в хуліганстві, участі в масових заворушеннях і умисному знищенні майна. Сам Ширяєв у суді вину не визнав. 12 листопада 2018 роки за Ширяєва внесли заставу 1 мільйон 4 тисячі 329 гривень.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова