Місце Терехова у Харківській міськраді займе Олексій Топчій - Накипіло
Події

Місце Терехова у Харківській міськраді займе Олексій Топчій

Замість обраного міським головою Ігоря Терехова депутатом міської ради стане директор КСП «Харківміськліфт» Олексій Топчій.

Чим відомий Топчій?

У 2010 року Олексій уперше став депутатом міської ради Харкова від «Партії регіонів». 2015 року він знову балотувався від партії «Відродження». Проте став депутатом лише у 2018 році, коли посів місце депутатів, що вибули.

Служба безпеки України підозрювала Топчія в організації заворушень у Харківській міській раді 20 червня 2018 року. А також підозрювали його у створенні конвертаційного центру, який присвоював гроші з бюджету Харкова. 15 липня 2021 року Дзержинський районний суд продовжив досудове розслідування у цій справі до 20 січня 2022 року.

Слідство встановило, що Олексій Топчій разом із директором департаменту взаємодії з правоохоронними органами та цивільним захистом Валентином Топчієм заснували охоронну агенцію «Практик» та ще низку пов'язаних між собою фірм, записаних на підставних осіб.

За версією СБУ, «Практик» використали для виведення коштів Харківського міського бюджету у тіньовий обіг. Зокрема, КП «Харківський Метрополітен» виділило 20 мільйонів гривень із Харківського міського бюджету на забезпечення охорони понад 75 об'єктів.

Також СБУ встановила, що у заворушеннях у міській раді брали участь працівники охоронних фірм пов'язаних з Олексієм Топчієм.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо