Лідерів думок у громадах навчатимуть медіаграмотності - Накипіло
Події

Лідерів думок у громадах навчатимуть медіаграмотності

  • Інша Освіта
  • Ігор Лептуга
  • 25 Березня 2021

Громадська організація «Інша Освіта» запрошує на програму медіаграмотності «Розумію». Набір учасників триватиме до  27 березня.

Організатори курсу шукають представників невеликих міст, громад та локальних спільнот, що хочуть змінити медіапростір свого населеного пункту й залучити до цього інших активістів/ок, а також зменшити вплив пропаганди.

Програма «Розумію» поєднує онлайн- та офлайн-заходи. На учасників навчального процесу чекатимуть:

  • триденний офлайн-медіатабір (9—11 квітня) з випрацювання інструментів медіаграмотності та критичного мислення;
  • три онлайн-сесії (15, 22 та 29 квітня) для кращого розуміння контентотворення, сторітелінгу та вмінь ділитися власними навичками медіаграмотності.

Протягом травня та червня учасники програми мають провести два-чотири воркшопи із підтримкою супервізорів для молоді своєї громади, присвячені темам медіаграмотності, створенню оригінального контенту та роботи в соціальних медіа. Витрати на проведення цих воркшопів учасникам компенсують.

Участь у програмі відкрита для молоді  Чернігівської, Полтавської, Сумської, Харківської, Луганської та Донецької областей. При відборі кандидатів перевагу матимуть:

  • колективні заявки від ініціативних груп чотирьох-восьми молодих людей (14—20 років);
  • заявки від команд, які мають зв’язки з громадською (молодіжною) організацією чи хабом у своєму місті;
  • команди, в яких лідер/ка має досвід роботи з молоддю 14—20 років та досвід проведення воркшопів, тренінгів або семінарів.

Участь у всіх етапах програми є обов‘язковою. Відібрані кандидати та кандидатки мають сплатити організаційний внесок у розмірі 200 гривень.
Далі потрібно буде самостійно добратися до Слов’янська, аби здати попередній тест, необхідний для участі в офлайн-семінарі. Тест буде оплачено за рахунок проекту.

Відправити заявку можна за посиланням. Детальніше про проєкт можна дізнатися на сторінці у Facebook або надіславши листа на e-mail: [email protected]

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова