Харків'янам пропонують проголосувати за перейменування вулиць на честь Героїв - Накипіло
Події

Харків'янам пропонують проголосувати за перейменування вулиць на честь Героїв

Мова йде про перейменування чотирьох вулиць та присвоєння імені одному скверу. Обговорення проводитиметься у формі електронної консультації на сайті Харківської міської ради. 

Зокрема вулицю Плеханівську пропонують перейменувати на вулицю Георгія Тарасенка, вулицю Державінську — на вулицю Дмитра Коцюбайла («Да Вінчі»), вулицю Броненосця «Потьомкін» — на вулицю Олега Громадського, а скверу на вулиці Конторській (навпроти будинку №5) пропонують надати ім'я Влади Черних. 

Всі ці Герої захищали Україну під час повномасштабного вторгнення рф. 

Також у міськраді пропонують перейменувати вулицю Студентську — на вулицю Василя Тація, колишнього ректора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. 

Проголосувати можна до 27 квітня. До речі, зробити це можна особисто, якщо принести пропозиції до міськради, а також через електронну пошту. Адже саму форму наразі в міськраді корегують. Система не дозволяє взяти участь більш ніж в одному голосуванні, тобто після голосування за перейменування однієї вулиці ваш голос не буде зарахований при перейменуванні іншої. 

bahhh

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова