«Чорний піар», підкуп виборців, нападу: Харківська область за два дні до виборів - Накипіло
Події

«Чорний піар», підкуп виборців, нападу: Харківська область за два дні до виборів

 
Двадцять політичних партій активно ведуть агітацію в Харківській області. Про це заявив на прес-конференції координатор «Опори» Микола Зінченко. Партії та кандидати агітували в соцмережах, роздавали газети і вішали зовнішню рекламу, часто — без вихідних даних.

Спостерігачі зафіксували кілька можливих спроб підкупу виборців. Наприклад кандидат в депутати від «Блоку Кернеса — Успішний Харків» Ігор Терехов подарував під час одного із заходів футбольний м'яч, а кандидат в мери Дергачів проводив безкоштовне тестування на коронавірус. За всіма цими випадками спостерігачі написали заяви в поліцію.

Крім цього «Опора» фіксувала політичну благодійність і можливі спроби непрямого підкупу. Кандидати, за словами Миколи Зінченко, встановлювали баки для роздільного збору сміття, возили дітей в парки за свій рахунок, дарували техніку дитсадкам і висаджували дерева.

Перед виборами активізувалися випадки «чорного піару» та нападів на агітаційні намети кандидатів. Представники ОПОРИ фіксували пошкодження агітації партій «Опозиційна платформа — За Життя», «Блок Світличної Разом!», «Наш Край», «Блок Кернеса — Успішний Харків». У жовтні в Лозовій згоріли машини двох кандидатів в мери міста від різних політсил. Обидва кандидати заявили про підпали і зв'язали пожежі з виборами.

Хто балотується в Харківську міськраду

Місцеві вибори пройдуть 25 жовтня

photo 2020 09 26 20 59 26

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова