Бухгалтерка, лісник та експоліцейський: правоохоронці викрили нових зрадників - Накипіло
Події

Бухгалтерка, лісник та експоліцейський: правоохоронці викрили нових зрадників

Усі вони будували «руський мир» у Куп’янську. 

Завідувач одного із секторів ДП «Куп‘янське лісове господарство» спокусився на пропозицію окупантів очолити лісництво. Він організував незаконну заготівлю та надання лісоматеріалів росіянам для облаштування бліндажів та інших фортифікаційних споруд, що використовувалися військовими держави-агресора проти ЗСУ. У жовтні правоохоронці затримали зрадника у Харкові.

На співпрацю з окупантами пішла й 26-річна експоліцейська з Куп’янська. Спочатку вона здійснювала облік заяв та повідомлень про злочини в окупаційній «міліції». Згодом жінка добровільно обійняла посади інспектора у псевдоправоохоронному органі. За роботу на окупантів зрадниця щомісячно отримувала 45 000 російських рублів. Правоохоронці затримали поплічницю окупантів у селі Старовірівка Куп‘янського району в будинку її родичів, де вона переховувалася від українського правосуддя.

Ще одну мешканку Куп'янську правоохоронці підозрюють у колабораційної діяльності. За даними дізнання, у червні 2022 року 61-річна жінка пішла на співпрацю з представниками збройних сил рф. Вона добровільно обійняла посаду «исполняющей обязанности специалиста бухгалтерии отдела культуры, молодежи и спорта» у так званій «временной гражданской администрации Купянского района Харьковской области». До повноважень підозрюваної входило отримання та виплата грошових винагород співробітникам відділу та ведення касової документації. 

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова