15-16 січня у Харкові відбудеться щорічний Вертеп-Фест - Накипіло
Події

15-16 січня у Харкові відбудеться щорічний Вертеп-Фест

Цього року фестиваль пройде у «змішаному» форматі. Частина заходів проходитиме безпосередньо в місті, частина – онлайн.

На 15 січня заплановано проведення ходи вулицею Сумською колядників та вертепних колективів Харкова та області. Початок о 12-00 від площі Конституції. Після закінчення ходи – спів «Нова радість стала» разом з українськими та іноземними містами.

Також у цей день відбудуться виступи колективів у військовому шпиталі, дитячих будинках, ТРЦ.

Окрім цього організатори планують транслювати у соцмережах, на сайті фестивалю, у метро, ​​ТРЦ та супермаркетах відео з виконанням колядок, щедрівок, тематичних майстер-класів тощо, які всі бажаючі могли надіслати заздалегідь.

Також до 19 січня проходитиме інтернет-виставка дитячих малюнків на новорічно-різдвяну тематику «Тепло взимку» та есе «Старовинні та сучасні традиції святкування Різдва у мене в сім'ї».

Після закінчення Вертеп-Фесту вийде збірка матеріалів «Традиції сімейного святкування» з ілюстраціями – дитячими малюнками.

Збірки будуть направлені учасникам Вертеп-Фесту, до бібліотек, методичних кабінетів департаментів культури та освіти обласних міст України.

15 та 16 січня у прямому ефірі пройдуть «Етновечорниці». Учасники обговорять, як дотримуватися пісенних та інших святкових традицій в умовах пандемії; проведуть майстер-класи; поділяться кулінарними рецептами; влаштують «Колядка-баттл на виліт».

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова