VR-лабораторія в Харкові: open call для художників - Накипело
События

VR-лабораторія в Харкові: open call для художників

  • організатори проекту Frontier
  • 19 июня 2019
  • 1621

Frontier — мистецький та освітній фестиваль, спрямований на розвиток взаємодії мистецтва і нових технологій. Цього року організатори обрали Київ та Харків, а фокус-темою є Reforming space: «New monuments», яка дозволить переосмислити взаємозв’язки архітектури, публічних просторів та візуального мистецтва, сформулювати роль монументальної скульптури в місті шляхом розміщення об’єктів сучасного мистецтва в місті з використанням новітніх технологій VR та AR.


До 31 жовтня у Києві та Харкові відбудеться 12 лекцій, 2 панельні дискусії, 3 майстер-класи, 2 виставки, 2 VR хакатони, 2 VR лабораторії та 2 фестивалі в Харкові 46 жовтня та в Києві 12 14 вересня.

Протягом літа митці, урбаністи, архітектори, громада, девелопери працюватимуть над нестандартними рішеннями та новими художніми сенсами. Восени 46 художників з усієї України презентують об’єкти у віртуальній та доданій реальності в Києві та Харкові. 

Наразі у Києві та Харкові відбувається open call для художників до участі у VR-лабораторії та VR-хакатоні. Головна ідея віднайти нові форми та методи творчого висловлювання за допомогою VR/AR-інструментів і сприяти розвитку культури в суспільстві та якісним змінам у ньому. Для участі митцям необов’язково володіти навичками технологій, адже протягом мистецької практики планується інтенсивне навчання у супроводі IT-спеціалістів, які допоможуть  втілити розробки в VR/AR форматах.

Загально в VR-лабораторії зможуть взяти участь 10 художників, а в хакатоні 36. Всі твори переможців проекту презентуватимуться у жовтні на груповій виставці на локаціях в Києві та Харкові.

Слідкуйте за новинами фестивалю.

Про фестиваль, учасників та їх роботи, про те, як організовано експозицію, про його організаторів і в цілому про те, що і як там відбувається, розповість Нікіта Худяков — один з засновників проекту FRONTIER — VR Art Festival. Лекція буде корисною для митців та тих, хто хотів би більше дізнатись про можливості творчої реалізації з використанням VR-технологій та отримати новий досвід у цій сфері.

Зустріч відбудеться 20 червня о 19:00 в Артхаб «Самокат» у Харкові (вул. Маршала Бажанова, 4-й поверх. вхід з двору).

ПОДПИШИТЕСЬ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПЕЛО, чтобы быть в курсе свежих новостей.

ПОДПИШИТЕСЬ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПЕЛО

В случае массовых потасовок на улицах города мы вас оповестим

X