Вокалістки Теatro alla Scala допоможуть зібрати кошти на центр для молоді з інвалідністю - Накипіло
Події

Вокалістки Теatro alla Scala допоможуть зібрати кошти на центр для молоді з інвалідністю

1 червня, у День захисту дітей, на сцені Харківського національного академічного театру опери та балету імені М. В. Лисенка прозвучить гімн Gloria Vivaldi у виконанні артисток хору міланської опери Теatro alla Scala та хору й оркестру СхідOpera.

Амор Лілія Перез (контральто) та Лурдес Мартінез Карнічер (сопрано) виступатимуть без гонорару, аби допомогти зібрати кошти на розвиток «Летючого дому» – адаптаційного центру для молоді з інвалідністю

Гімн Gloria Антоніо Вівальді написав для дівчат-сиріт із хору при венеційському монастирі Оспедале делла П'єта, де композитор керував хором та викладав гру на скрипці.

«Вівальді знав кожну з цих хористок, на партитурі є їхні імена. Тобто, це не знеособлений твір, за ним стоять постаті конкретних людей. Для нас це дуже важливо, бо ми працюємо з вихованцями й вихованками інтернату для дітей-сиріт і дітей із інвалідністю, допомагаючи їм отримати освіту, роботу, знайти себе, реалізуватися. І 1 червня Gloria прозвучить як підтримка молоді з інвалідністю й сиріт», – розповідає координаторка фестивалю «Дантефест» Ірина Сальник.

У програмі концерту:

  • NULLA IN MONDO PAX SINCERA A.VIVALDI (In Mi Maggiore)
  • VERGNÜGTE RUH BELIEBTE BWV 170 J. S.BACH
  • LASCIA CH'IO PIANGA G. F. HÄNDEL (In Fa Maggiore)
  • OMBRA MI FU G.F. HÄNDEL
  • HE DAGLI FEED HIS FLOCK LIKE A SHEPHERD. ÀLTO, SOPRANO. DUET. MESSIAH G. F. HÄNDEL
  • GLORIA RV 589 A.VIVALDI

Концерт відбудеться в рамках  шостого соціокультурного фестивалю «Дантефест», який проводять ГО «Еммаус» та ТОВ «Центр європейської культури «Данте»».

Квитки можна придбати онлайн або в касах міста.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова

X