В Україні з'явилося дитяче видання про коронавірус - Накипело
События

В Україні з'явилося дитяче видання про коронавірус

  • Видавництво «Ранок»
  • Ігор Лептуга
  • 8 мая 2020
  • 1609

Італійська дитяча психологиня Франческа Далл’Ара створила «Історію про коронавірус» для наймолодших читачів. Книжка доступна українською мовою.

За сприяння італійського видавництва Ericson, книгу презентує видавництво дитячої літератури «Ранок». Твір розраховано на аудиторію дітлахів від 5 до 9 років для самостійного та спільного з батьками читання. Видання можна завантажити безкоштовно на сайті видавництва «Ранок».

В ілюстрованому виданні Франческа Далл’Ара на прикладі персонажів, мами і доньки, доводить, як важливо надавати дитині максимум інформації, пояснювати їй усе в урівноваженій та доступній для дитячого сприйняття формі, використовуючи зрозумілі терміни. Слід знаходити потрібні слова, акцентуючи увагу на поясненні причин теперішніх змін життя, важливості їх прийняття та на вивченні базових правил поведінки задля збереження здоров’я.

Зміна звичного способу життя, нерозуміння того, що відбувається навколо, тривога, що відчувається з боку дорослих – усе це може стати причиною дезорієнтації, навіть викликати паніку, особливо у малюків. Ще складнішою ця ситуація є для дітей із вразливою психікою: їм ще важче керувати емоціями, сприймати несподівані зміни в побуті та звичному способі життя.

Видавці впевнені: необхідно підбадьорити дитину і переконати її, що дорослі роблять усе можливе, щоб подолати небезпеку. Допоможе у цьому «Історія про коронавірус».

ПОДПИШИТЕСЬ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПЕЛО, чтобы быть в курсе свежих новостей.

ПОДПИШИТЕСЬ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПЕЛО

В случае массовых потасовок на улицах города мы вас оповестим

X