В ХОВА думають над введенням примусової евакуації - Накипіло
Події

В ХОВА думають над введенням примусової евакуації

Минулого тижня з селища Дворічна Куп'янського району евакуювали всіх дітей. Цей напрямок найгарячіший на Харківщині. Окупанти просто знищують села та відправляють смертників на українські позиції.  

З прилеглих територій щоденно вивозять до 200 мешканців, однак люди виїжджати не хочуть. Тому розглядається питання про оголошення примусової евакуації, говорять в обласній військовій адміністрації. Таке рішення в ХОВА може прийняти  разом з урядом. 

«Ми забезпечуємо всі заяви щодо евакуації. Немає проблеми вивезти людину, навіть якщо треба долучити швидку медичну допомогу. Ми евакуювали тих, хто після операції, у кого слабке серце і для них важка довга дорога. Проводимо роз’яснювальну роботу, що для людей це безплатно. Житлове приміщення надається безплатно, в тому числі у Харкові, а не обов’язково за межами Харкова чи області. За межами може бути спеціалізований заклад, як минулого тижня ми евакуювали 49 людей з особливими потребами на Житомирщину. Там за ними буде організований спеціалізований догляд», — розповів Олег Синєгубов.  

 

Начальник ХОВА підкреслив, що наразі основна проблема – люди не бажають виїжджати. Минулого тижня вдалося вивезти всіх дітей з Дворічної.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова