Проект соціально відповідальної анімації «HUMRA». Що це? - Накипіло
Події

Проект соціально відповідальної анімації «HUMRA». Що це?

Що таке права? Що таке людина? Як не допустити порушень прав людини і приниження людської гідності? Хто повинен забезпечувати їх дотримання? Цими питаннями задаються творці проекту соціально відповідальної анімації «HUMRA» (Human Rights Animation).

23 грудня відбудеться зустріч-презентація освітніх мультфільмів про права людини, а також їх обговорення. Для України показ прем'єрний.

Чому проект важливий?

Суспільство ніби впевнено знає, які права має людина і як їх захищати, але на практиці ми стикаємося з їх порушенням і нерозумінням базових принципів. Анімаційні фільми, створені відомим художником Хіхусом, пробуджують у глядачах нове ставлення до  людських прав і свобод.

Хто організатори?

Команда «HUMRA» об’єднує представників культурних, правозахисних та освітніх організацій з Німеччини, Грузії, Росії, Білорусі та України.

«Ми створюємо мультфільми, які пропонують поміркувати разом про Людину, її права і свободи. Наша анімація — це не тільки яскраві історії, а й перспективний інноваційний інструмент для обговорення важливих і складних питань, з якими зіткнулося суспільство сьогодні», — наголошують автори проекту.

«HUMRA» — це також майстер-класи з анімації для дітей і молоді, покази мультфільмів на міжнародних фестивалях, лекції та інтерактивні семінари, а також конкурси міні-грантів.

Коли: 23 грудня, з 16:00 до 18:00

Де: галерея ім. Генріха Семірадського (пл. Свободи, 6, північний корпус ХНУ ім. В. Н. Каразіна)

Додаткова інформація:

Вікторія Бабій, координатор проекту у Харкові, [email protected]

Альона Нагаєвщук, робота зі ЗМІ, тел.: 067-437-56-94; 099-924-01-55, [email protected].

Проект «HUMRA» у соцмережах:

facebook.com/humraanimationkh

vk.com/humraanimation_kh

Офіційний сайт: humra.org

Канал на YouTube.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова