До Чорногорії та Таїланду можна їхати з українським COVID-сертифікатом. Список країн, що визнають документ, розширився - Накипіло
Події

До Чорногорії та Таїланду можна їхати з українським COVID-сертифікатом. Список країн, що визнають документ, розширився

За даними МОЗ, до складу Довірчої мережі ЄС охорони здоров'я, члени якої визнають цифрові COVID-сертифікати, приєдналися нові країни-учасниці. Їх шість.

Йдеться про такі країни, як Ліван, Чорногорія, Тайвань, Уругвай, Туніс та Таїланд.

Таке рішення дозволить під час перетину кордону з цими країнами використовувати цифровий сертифікат COVID, отриманий Діі. Це стосується тих громадян, які вакцинувалися від коронавірусної хвороби або нещодавно одужали.

Вакциновані громадяни України зможуть відвідувати більше країн без ПЛР-тестів та самоізоляції у країнах прибуття, якщо це дозволяє епідемічна ситуація, – пояснила замміністра Марія Карчевич.

На сьогоднішній день до складу Довірчої мережі здоров'я ЄС входить 60 країн світу. Серед них не лише найближчі до України європейські країни, такі як Польща, Австрія, Латвія та інші члени ЄС. Але ж і країни інших континентів. Зокрема, Сінгапур, Нова Зеландія та ОАЕ. Повний список країн-учасниць мережі можна знайти тут.

2022 року планується, що склад цифрової мережі розшириться до 80 країн-учасниць.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова