Україна стане мультсеріалом - Накипело
Друзья

Україна стане мультсеріалом

Наприкінці листопада побачить світ перший український мультсеріал, заснований на реальних подіях та нереальних пригодах — «Книга-мандрівка. Україна».

Чому «книга»? Бо серіал створений на основі бестселера «Книга-мандрівка. Україна» від креативної агенції Green Penguin та видавництва #книголав — віднині персонажі, історії та відкриття оживуть в українському YouTube!

Як українцю розгадати писемність стародавньої цивілізації майя, не виходячи з кабінету? Чому ніколи не варто викликати на дуель Нобелівського лауреата? Хто допоміг Миколі Гоголю створити перше українське фентезі? Як харків’янка змінила світ балетної моди та ще й «Оскар» отримала?

Героями мультсеріалу стануть всесвітньо відомі українці, об’єкти та події — на жаль, не завжди добре знані на батьківщині. Події перших п’яти серій будуть розгортатися у Харкові та Римі, в Одесі та Гватемалі, на Полтавщині та Нью-Йоркщині!

«Історії успіху, наукові відкриття та культурні досягнення зображено у легкому форматі едьютейнмент. Такий підхід поєднує яскраву мультиплікацію з навчально-пізнавальним фактажем та історичними подіями.За нашим задумом, мультфільми мають заохотити відкривати Україну не лише дітей, але й дорослих», — говорить авторка книги та креативна продюсерка мультфільмів Ірина Тараненко.

Не пропустіть прем’єру перших серій — підписуйтесь на Youtube канал мультсеріалу  «Книга-мандрівка. Україна» вже сьогодні.

Facebook: Книга-мандрівка. Україна

Youtube: Книга-мандрівка Україна

Мультсеріал «Книга-мандрівка. Україна» виконується за підтримки Українського культурного фонду та в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI ІІ)

ПОДПИШИТЕСЬ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПЕЛО, чтобы быть в курсе свежих новостей.

    ПОДПИШИТЕСЬ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПЕЛО

    В случае массовых потасовок на улицах города мы вас оповестим

    X