Українська академія лідерства запрошує молодь на навчання - Накипіло
Події

Українська академія лідерства запрошує молодь на навчання

  • Українська академія лідерства
  • Ігор Лептуга
  • 29 травня 2020

Українська академія лідерства пропонує випускникам навчальних закладів віком від 16 до 20 років рік можливостей, щоб розкрити свої особливі таланти і здібності.

В УАЛі хлопці та дівчата з усієї України отримають навички ХХІ століття і матимуть змогу пізнати світ з різних сторін: зустрітися з успішними та впливовими людьми (президенти, міністри, бізнесмени); повчитися у викладачів із  найкращих університетів країни (таких як Ярослав Грицак, Михайло Винницький, Орися Демська, Павло Шеремета); постажуватися у потужних компаніях та інституціях; дослідити українські міста та кілька нових країн.  

Упродовж 10 місяців навчання молодь буде реалізовувати суспільно важливі проєкти та працювати в команді, волонтерити у різноманітних організаціях та активно брати участь у житті  громади міста, в якому мешкатиме. 

320  підлітків з усієї України віком 16-20 років мають шанс  виграти ґрант  у розмірі  300 тисяч гривень. Ґрант покриває 95% вартості навчання, зокрема навчальну програму, проживання, харчування, експедиції, страхування здоров’я. 

Випускниками Академії стало уже близько 1000 студентів, які навчаються у найкращих університетах України (НаУКМА, УКУ, КНУ) та за кордоном (Minerva Schools at KGI, London Arts University,  Warsaw School of Economics, University of Ottawa та інші).

За інформацією аналітичного центру pro.mova, для 77% молоді вирішальний вплив на прийняття важливих рішень мають батьки. А дослідження Індексу соціальної згуртованості та примирення SCORE показує, що лише кожен п'ятий молодий українець вважає свою політичну активність  важливою.

«Життя кожної людини  — в її руках, як і доля країни, втім це усвідомлює невелика частина української молоді,  — розповідає керівник Української академії лідерства Роман Тичківський. — Для того, щоб молодь приймала самостійні свідомі рішення, керувала власним майбутнім та вірила у своє значення у житті країни, їй потрібно передусім повірити в себе. Ми переконані, в кожного молодого українця є своя “суперсила”: від вміння комунікувати, критично мислити до здатності працювати над помилками та доводити початі справи до кінця. Ми хочемо допомогти розкрити цю суперсилу і чекаємо на ту молодь, яка прагне об'єктивно оцінювати себе, розуміти свої сильні сторони та “зони розвитку” та хоче вимагати від себе більшого. Ми прагнемо, аби молодь переконалася, що вона потрібна своїй країні і здатна уже зараз своїми великими цілями змінювати суспільство».

Подати заявку

Довідка:

Українська академія лідерства – це 10-місячна програма особистісного та суспільного розвитку на основі цінностей для випускників шкіл віком від 16 до 20 років з усіх регіонів України. Академія має 7 осередків: у Києві, Львові, Харкові, Полтаві, Миколєві, Маріуполі та Чернівцях. УАЛ допомагає молоді зрозуміти своє призначення, пізнати країну та світ, усвідомлено обрати майбутню професію та розкрити лідерські якості. Мета академії – вплинути на глибинні соціальні процеси в українському суспільстві шляхом формування покоління молодих людей, які беруть відповідальність за нашу націю та мають необхідні для цього здібності.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова