В обласній інфекційній лікарні на коронавірус захворіли 20 медпрацівників - Накипіло
Події

В обласній інфекційній лікарні на коронавірус захворіли 20 медпрацівників

  • Елена Лептуга
  • Игорь Лептуга
  • 24 Травня 2020
  • 269

В обласній інфекційці на коронавірус захворіли 20 медпрацівників. Серед хворих — керівник установи Павло Нартов, троє анастезіологів (у тому числі й завідувач відділення), два лікаря з додаткових бригад та 15 медсестер. 

Як повідомляє пресслужба ХОДА, інфекційкою зараз керує співробітник Харківської медичної академії післядипломної освіти Валентина Маслова. Методичну допомогу надає лікар обласної дитячої інфекційної лікарні Дмитро Кухар.

Наразі в лікарні 175 пацієнтів. Частина пацієнтів переведена в 17-ту міську лікарню. Там відкрите відділення на 60 ліжок (40 загальної терапії, 20 — інтенсивної). Неважких пацієнтів приймають районні лікарні зі списку, затвердженого Міністерством охорони здоров'я. 13-та лікарня поки лишається на карантині.

Анестезіолог «інфекційки» Володимир Корсунов заявив, що обласний департамент охорони здоров'я не зважає на потреби лікарні.

«Лікарня місяць поспіль завантажена на 100 і більше відсотків, але жодна інша лікарня другого за кількістю населення міста України не приймає хворих з підозрою на COVID-19! Обстановка в лікарні на межі вибуху! Злочинний обласний департамент охорони здоров'я населений зеленими гоблінами мовчить та цинічно глузує з лікарів», – написав на своїй сторінці лікар.

Сьогодні має відбутися його зустріч з очільником області Олексієм Кучером. 18 травня медики й водії «швидкої» вимагали надбавок і засобів захисту.

За останню добу в регіоні в 17 пацієнтів підтвердився COVID-19, повідомляє обласний лабцентр. Випадки захворюваності зафіксовані в Харкові, Харківському, Первомайському і Богодухівському районах області.

Станом на 23 травня 310 пацієнтів одужали і 38 померли. За останню добу померли двоє людей: 28-річний харків'янин (мав важке онкологічне захворювання) і 68-річна мешканка Харківського району.

В Україні 20 986 випадків COVID-19. +406 пацієнтів за добу. 617 осіб померли, 7108 — одужали. Серед загальної кількості хворих 1530 дітей та 4069 медиків.

Ослабление карантина в Харьковской области: что изменится

Правила работы детсадов. Рекомендации МОЗ

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X