Харківський академічний театр ляльок став лауреатом премії Фонду Мікаеля Ніквіста у Швеції - Накипіло
Події

Харківський академічний театр ляльок став лауреатом премії Фонду Мікаеля Ніквіста у Швеції

Харківський державний академічний театр ляльок імені Афанасьєва отримав премію Фонду Мікаеля Ніквіста у Стокгольмі. Про це повідомляє пресслужба Міністерства культури та інформаційної політики.

«Харківський державний театр ляльок грає так, що зворушує та захоплює, долає кордони та об’єднує людей. Із твердою вірою в цілющу силу мистецтва Харківський державний театр ляльок попри складну ситуацію в місті та постійні обстріли російської армії протягом весни та літа 2022 року зумів провести вистави для дітей і дорослих. Із незламним оптимізмом, вірою в майбутнє та надією на мир ці вистави демонструвалися в метро, лікарнях та інших тимчасових місцях скупчення людей», — зазначили у Фонді.

Харківський академічний театр ляльок став одним із лауреатів Michael Nyqvist Foundation Award, а переможцем 2022 року став актор Хенрік Дорсін зі Швеції.

Премія Фонду Мікаеля Ніквіста вручається акторам і театральним колективам, які поділяють дух Мікаеля та переконання, що акторство може об’єднувати людей. Кожного року у листопаді визначають одного переможця зі Швеції, а одного — з іншої країни.

Відомо, що члени правління Фонду та володарі премії попередніх років обирають переможців. Щодо самого Мікаеля Ніквіста, він був всесвітньо відомим шведським актором.


«Ми далі будемо думати: чий письменник Чехов? кому він належить?», — Оксана Дмітрієва

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо