Як відбуватиметься медогляд дітей перед навчальним роком - Накипіло
Події

Як відбуватиметься медогляд дітей перед навчальним роком

  • Олена Лептуга
  • Ігор Лептуга
  • 21 Серпня 2022
З 1667 закладів освіти Харківської області більш ніж 500 пошкоджено, а понад 30 – зруйновано повністю. Такі дані наводить Харківська військова адміністрація.  З огляду на небезпеку школярі вчитимуться онлайн. Однак дистанційна форма не скасовує проходження медичного огляду учнів й учителів.

Міністерство охорони здоровʼя розʼяснило, як це відбуватиметься в умоваї війни.

Першокласники перед зарахуванням до школи повинні пройти комплексний медичний огляд, зокрема й у вузьких спеціалістів. Перед зарахуванням їхні батьки мають надати медичному працівнику школи дві довідки:

  • форма № 086–1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»;
  • форма № 063/о «Карта профілактичних щеплень».

Порядок проведення обов’язкових профілактичних щеплень та їхні оптимальні строки закріплені Національним календарем профілактичних щеплень.

Діти, які переходять до наступного навчального класу, обов’язково мають проходити медичний профілактичний огляд у сімейного лікаря/педіатра раз на рік (до повноліття). Проте можуть робити це незалежно від дати початку навчального року.

У навчальному закладі можуть додатково попросити надати довідку про вакцинацію дитини у випадку, коли такі дані відсутні (наприклад, якщо учню довелося змінити школу). Якщо ж дитина залишається у своїй школі, надайте оновлену довідку про щеплення, якщо ви їх робили останнім часом.

Цю публікацію було створено за фінансової підтримки Європейського Союзу в партнерстві з DW Akademie. Вміст публікації є одноосібною відповідальністю медіагрупи «Накипіло» та не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо