«УАЛ Форум: відповідальне лідерство» для студентів - Накипело
События

«УАЛ Форум: відповідальне лідерство» для студентів

20 червня у Харкові відбудеться «УАЛ Форум: відповідальне лідерство». Організатори — студенти Української Академії Лідерства. Це одноденний освітній захід, який об’єднає активну молодь у віці від 16 до 19 років та провідних лідерів країни у сфері медіа, політики, освіти, бізнесу, благодійності, культури, міжнародних відносин в одну комунікаційну платформу.

Мета форуму – показати молоді прикладні моделі відповідального лідерства у різних сферах суспільного розвитку на прикладі особистого досвіду провідних діячів України.

Серед спікерів – Андрій Куликов (журналіст, медіа-експерт), Наталія Курдюкова (керівник медіа-проекту «Накипело»), Богдан Кутєпов (журналіст «Громадського»), Алім Алієв (співзасновник ініціативи «Крим SOS»), Володимир Бєглов (засновник проекту «theukrainians»), Сергій Політучий (президент групи компаній «Фактор»), Роман Тичківський (керівник Української Академії Лідерства) та ін.

Формат заходу передбачає загальну панельну дискусію на тему «Відповідальне лідерство» та лекції за вищезгаданими напрямками.

Захід відбудеться у Харківському національному університеті мені В. Н. Каразіна. Для участі необхідно заповнити онлайн-форму. Початок реєстрації о 10:00, офіційне відкриття об 11:00.

Детальна інформація:

Ірина Тулякова, менеджерка «УАЛ Харків», тел. 093 342 21 22

Максим Мацюк, студентський менеджер проекту, тел. 096 841 12 75.

Довідка: Українська Академія Лідерства – це програма особистісного та суспільного розвитку, новий формат навчання для випускників середніх шкіл, що триває 10 місяців і будується на поєднанні елементів фізичного, емоційного та інтелектуального виховання на основі цінностей. Завдання Академії – відібрати молодих людей з високим потенціалом до лідерства і дати найкращу підготовку, інструменти для розвитку, які дозволять розкрити себе, обрати свій шлях і в майбутньому практикувати відповідальне лідерство на благо своєї країни. Проект реалізується за підтримки Адміністрації Президента, Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Міністерства освіти і науки України та фонду Western NIS Enterprise Fund.

ПОДПИШИТЕСЬ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПЕЛО, чтобы быть в курсе свежих новостей.

ПОДПИШИТЕСЬ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПЕЛО

В случае массовых потасовок на улицах города мы вас оповестим

X