У Міністерстві культури збирають кошти на відновлення унікальної музичної школи на Харківщині - Накипіло
Події

У Міністерстві культури збирають кошти на відновлення унікальної музичної школи на Харківщині

Міністерство культури та інформаційної політики збирає донати на відновлення музичної школи на Харківщині, в якій під час окупації був шпиталь росіян.

Про це повідомила пресслужба міністерства.

«Під час повномасштабного вторгнення, росіянам вдалося окупувати деяку частину Харківщини. Одним із таких окупованих міст була й Балаклія, де у приміщенні музичної школи росіяни розмістили госпіталь для своїх поранених», — зазначили у міністерстві.

Відомо, що ця музична школа — єдиний серед шкіл області спеціальний проєкт будівлі музичної школи. Будівля була введена в експлуатацію у 1971 році. Перші відділи були фортепіанний, народний і теоретичний. У 1990 році відкрили хорове відділення, а в 1994 році — художнє.

vikna

До повномасштабного вторгнення рф в школі навчалося 320 учнів, які вивчали гру на фортепіано, баяні, акордеоні, балалайці, домрі, скрипці, віолончелі, а також відвідували класи вокалу, хорового співу та образотворчого мистецтва.

krisla

Під час бойових дій у будівлі було пошкоджено вікна, електропроводка, перекриття, система опалення та фасад. Після звільнення регіону, заклад потребує допомоги у відбудові, щоб діти продовжували займатися творчістю.

shkola2

Допомогти дітям з Балаклії повернутися до вивчення мистецтва можна за посиланням.


На консервацію розбитого росіянами музею Сковороди на Харківщині ЮНЕСКО надасть 50 тисяч доларів

Цю публікацію було створено за фінансової підтримки Європейського Союзу в партнерстві з DW Akademie. Вміст публікації є одноосібною відповідальністю медіагрупи «Накипіло» та не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова