У Харкові відбудеться марафон, присвячений Всесвітньому дню біженців - Накипело
События

У Харкові відбудеться марафон, присвячений Всесвітньому дню біженців

Марафон, приурочений до Всесвітнього дня біженців, розпочнеться 22 червня о 9:00 на велотрасі біля Білгородського шосе. Про це розповіли організатори проекту, представники польового офісу Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН) у Харкові.

«Мета цієї акції — проявити свою громадянську позицію та продемонструвати людяність і всебічну підтримку біженцям, шукачам притулку, внутрішньо переміщеним особам — усім людям, які мігрують з одного місця на інше з метою захистити власне життя й життя близьких», — відзначає молодший польовий офіцер УВКБ ООН Вартан Мурадян.

За словами спеціалістки з правових питань Агентства Аніти Рудик, в Україні налічується приблизно 3 600 людей, що мають статус біженця або потребують додаткового захисту. Із них 165 осіб мешкають у Харківській області. Крім того, очікують набуття цього статусу 6,5 тисяч іноземців, у нашомі місті — близько 200-т.

«Ці люди приїжджають до нас із різних країн: Сирії, Афганістану, Іраку, держав Центральної Азії та Африки (наприклад, Нігерії, Малі, Конго)», — пояснює Вартан Мурадян.

Забіг матиме дві дистанції: на п’ять та десять кілометрів. Взяти участь у марафоні можуть усі бажаючі незалежно від віку, статі чи інших ознак. Для цього потрібно зареєструватися. Дедлайн подання заявки — 21 червня.

Переможці змагання отримають символічні призи від організаторів. Також можна долучитися до заходу в якості волонтерів.

Марафон проходитиме в межах всесвітньої кампанії «Два мільярди кілометрів до безпеки».

ПОДПИШИТЕСЬ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПЕЛО, чтобы быть в курсе свежих новостей.

ПОДПИШИТЕСЬ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПЕЛО

В случае массовых потасовок на улицах города мы вас оповестим

X