У 15 областях України стане доступнішою послуга раннього втручання - Накипіло
Події

У 15 областях України стане доступнішою послуга раннього втручання

  • Анна М’ясникова
  • br.depositphotos.com
  • 24 Листопада 2022

Це партнерський матеріал

Представники 19 організацій в 15 регіонах України проходитимуть навчання з раннього втручання (РВ)  — це комплексна послуга, спрямована на покращення розвитку малюка та підвищення якості життя сім'ї. Клієнтами послуги стають сім'ї з дітьми від народження до чотирьох років із порушеннями розвитку або ризиком виникнення таких порушень.

Зокрема, на Харківщині послугу раннього втручання опановуватимуть команди з Регіонального перинатального центру та центру реабілітації «Гіппократ»

Проєкт підготовки команд РВ започаткували Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та Центр Джерело за підтримки Міністерства соціальної політики України. Він охопить охопить Харківську, Львівську, Івано-Франківську, Тернопільську, Черкаську, Закарпатську, Київську, Полтавську, Вінницьку, Житомирську, Хмельницьку, Дніпропетровську, Сумську, Кіровоградську та Чернігівську області.

Загалом 300 кандидатів з різних регіонів України подали заявки на участь у проєкті. Перелік комунальних закладів та громадських організацій, які пройшли відбір, можна подивитися за посиланням.

Протягом восьми місяців учасники опанують підходи роботи з сім‘ями як партнерами та дізнаються про новітні моделі командної взаємодії фахівців РВ. Тренінги проводитимуть сертифіковані тренери з раннього втручання БФ «Інститут раннього втручання» (Харків) та Центру Джерело (Львів).

Крім того, під час навчання учасники зможуть розпочати роботу з сім’ями та надавати послугу раннього втручання, а також отримати супервізійну підтримку та  обмінюватися професійним досвідом із колегами з інших команд.


Проєкт впроваджується в межах «СПІЛЬНО» — програми Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), покликаної об’єднати зусилля з урядом, місцевими органами влади,

громадським сектором та бізнес-партнерами, щоби надати мультисекторальну допомогу сім’ям із дітьми. 

Проєкт реалізуються за підтримки уряду Японії, Німецького Уряду через Німецький Банк Розвитку (KfW).

Як раннє втручання розвивається у Харківській області

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова