Тест: Чи знаєте ви, на які дрібниці чиновники витрачають бюджет Харкова? - Накипіло
Тести

Тест: Чи знаєте ви, на які дрібниці чиновники витрачають бюджет Харкова?

А чи чули ви колись про дрібні закупівлі державних установ? Пропонуємо пройти тест і дізнатися: наскільки ви інформовані, куди саме йдуть ваші податки.

Чи витрачали бюджетні кошти на квіти для поховання Геннадія Кернеса?

Вірно! Невірно!

Так, як мінімум один департамент міськради купляв квіти за кошти міського бюджету. Департамент міжнародного співробітництва придбав 301 квітку для церемонії прощання з Кернесом.

Що дорожче: створити відео (фільмування, монтаж, сценарій) чи розмістити його в інтернеті?

Вірно! Невірно!

У Харківській міськраді на розміщення відео витрачають більше, ніж на їхнє створення. Департамент міжнародного співробітництва виплатив 50 тисяч гривень на розміщення відеоролика, який відзняли за 32 тисячі гривень.

Скільки департаментів міськради використовують ліцензійне програмне забезпечення?

Вірно! Невірно!

У 2020 році тільки один департамент бюджету і фінансів витратив кошти на продовження ліцензії ОС Windows та пакету офісних програм від Microsoft.

Чи чули ви колись про «Центр створення сімейного капіталу»?

Вірно! Невірно!

Мали б чути, адже в управлінні інноваційного розвитку витратили 521 тисячу гривень на створення рекламної продукції цієї ініціативи. Це далеко не єдина ініціатива управління, на рекламу якої витрачають великі бюджети, але про які майже немає інформації в інтернеті.

Скільки коштує переглянути презентацію перед якимось заходом?

Вірно! Невірно!

Управління інноваційного розвитку Харківської міськради платить 8 000 гривень за передперегляд презентацій, які будуть показувати на їхніх заходах.

Наскільки «Зіркове небо» на вулиці Сумській коротше ніж мало бути?

Вірно! Невірно!

Міськрада заплатила понад 15 мільйонів гривень за монтаж «Зіркового неба» на вулиці Сумській, від провулка Мечникова до вулиці Скрипника. Цей проміжок майже на 500 метрів довше, ніж реально встановлена ілюмінація.

У 2020 році міськрада встановила новий рекорд ціни на сміттєві урни. Скільки заплатили за одну урну?

Вірно! Невірно!

Під час капітального ремонту зеленої зони на вулиці Харківських Дивізій були закуплені сміттєві урни ціною 4 450 гривень. На сьогодні це найбільша ціна, але чекаємо на нові рекорди в 2021 році.

На закупівлі лавок — також новий ціновий рекорд. Вгадаєте?

Вірно! Невірно!

Лавочки на станції метро «Олексіївська» тривалий час були рекордсменами, але у 2020 році міськрада витратила 240 тисяч гривень на лавку довжиною 37,25 метрів, яку встановили в парку біля БК «Металіст».

Тест: Чи знаєте ви, на які дрібниці чиновники витрачають бюджет Харкова?
Ви ніколи не цікавилися, на що тратять гроші у міськраді. Але не переймайтеся: про закупівлі з невеликими сумами дійсно мало хто говорить.
Хороший результат. Вам дійсно цікаво, куди йдуть гроші з ваших податків.
Неймовірно! Автори цього тесту вважали, що вони єдині божевільні в цьому місті, яких цікавлять дрібні тендери міськради.

Знаете ли вы цены на рынке коррупции в Харькове: тест

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова