Сьомий день Паралімпійських ігор: Україна виборола 13 медалей - Накипіло

Сьомий день Паралімпійських ігор: Україна виборола 13 медалей

• Анна М’ясникова
  • Паралімпйський комітет України, Пуеен Шьфпуі
  • 31 серпня 2021

31 серпня українські спортсмени виграли три золотих, шість срібних та чотири бронзових медалі. З них сім — у плаванні.

Загалом на рахунку Національної збірної вже 67 нагород на Паралімпіаді в Токіо-2020.

Сьогоденні призери:

Максим Крипак

Харків’янин виграв золото в запливі на 100 метрів батерфляєм та встановив новий світовий паралімпійський рекорд — 57.74 секунди (попередній належав українцеві Денису Дуброву). Після перемоги Крипак став двократним чемпіоном Ігор у Токіо.

Snimok ekrana 2021 08 31 v 22.20.02 1

Євген Богодайко

Плавець із Полтави став третім на дистанції 50 метрів вільним стилем. Це його друга нагорода на змаганнях.

Snimok ekrana 2021 08 31 v 21.57.42 e1630437138406

Наталія Кобзар

Спортсменка виборола срібну медаль у бігові на дистанції 400 метрів.

1622664420 kobzar 3

Максим Веракса

Харківський плавець здобув срібло на дистанції 100 метрів вільним стилем. Раніше на Паралімпіаді атлет здобув дві бронзові медалі.

image

Андрій Трусов

Ще одне українське золото у плаванні здобув спортсмен зі Слов’янська Андрій Трусов. Він найшвидше проплив 50 метрів вільним стилем.

image1

Максим Коваль

Український легкоатлет став паралімпійським чемпіоном у штовханні ядра. Золоту медаль спортсмен отримав після оскарження Україною результатів змагання та дискваліфікації малазійця Мухаммада Зіяда Золкефлі, який став першим.

120347047 tv070073981 e1630438721741

Олександр Яровий

Ще одну медаль у штовханні ядра здобув легкоатлет Олександр Яровий. Він посів друге місце.

1cb85911df3dbe376daaa4f50679c478

Єлизавета Мерешко

Ще одну бронзову медаль у плаванні здобула Єлизавета Мерешко. Вона фінішувала третьою в запливі на 100 метрів вільним стилем. Загалом спортсменка здобула для України чотири медалі в Токіо.

Snimok ekrana 2021 08 31 v 13.56.44 1

Оксана Ботурчук

Легкоатлетка прибігла другою на дистанції 400 метрів.

Snimok ekrana 2021 08 31 v 21.52.28 e1630441798475

Єгор Дементьєв

Велоспортсмен фінішував другим у роздільних шосейних перегонах.

Snimok ekrana 2021 08 31 v 22.33.14

Василь Крайник

Спортсмен фінішував третім на дистанції 200 метрів у комплексному плаванні.

Snimok ekrana 2021 08 31 v 23.26.05

Юлія Шуляр

Також срібною призеркою у бігові на 400 метрів (але в іншій категорії) стала Юлія Шуляр.

Snimok ekrana 2021 08 31 v 22.21.26

Марина Піддубна, Максим Веракса, Анна Стеценко, Кирило Гаращенко

Українські плавці та плавчині посіли третє місце у змішаній естафеті 4×100 метрів вільним стилем.