Зміни до бюджету та звільнення депутата: що відбувалося під час сесії облради - Накипіло
Події

Зміни до бюджету та звільнення депутата: що відбувалося під час сесії облради

11 березня відбулася чергова сесія Харківської обласної ради. У порядку денному було 97 питань, більшість з яких депутати затвердили без попереднього обговорення. У засіданні взяло участь 98 депутатів зі 120-ти. 

Про зміни до бюджету

Депутати збільшили обсяг субвенції з держбюджету на підтримку окремих закладів та заходів охорони здоров’я на суму 9 157,0 тисяч гривень. Так, на спеціалізовану стаціонарну медичну допомогу має піти 1 955,0 тисяч гривень, а на інформаційно-методичне та просвітницьке забезпечення  – 7 202,0 тисяч гривень. 

Щоправда, не всі нардепи задоволені запропонованими змінами. Наталія Плотнік наголосила на недофінансування сфери культури. За її словами, з обласного бюджету на підтримку закладів культури та мистецтва було виділено 54 мільйони гривень замість необхідних 207. Плотнік наголосила, що через відсутність належного фінансування деякі заклади можуть припинити свою роботу через третю хвилю пандемії.

Звільнення депутата

Депутат Харківської міської ради Олександр Дорошенко тепер офіційно виключений з фракції «Європейська Солідарність». Причиною такого рішення стала відмова нардепа говорити українською мовою під час сесії.

Про злочинність

Про кримінальну обстановку за 2020 рік прозвітував начальник ГУ Національної поліції в Харківській області Андрій Рубель. За його словами, за цей період надійшло 506 тисяч повідомлень про правопорушення. Кожної три доби в області вчинялося одне вбивство та один розбійний напад, а щодоби – п’ять тілесних ушкоджень, 30 крадіжок, дві квартирні крадіжки, два грабежі, шість шахрайств, дві ДТП і один угон.

Щодоби фіксувалася тисяча адміністративних правопорушень, зокрема складено 40 протоколів та постанов про порушення карантинних обмежень. Поліції вдалося знизити рівень злочинності на 20 відсотків.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова