Завершився 28 Львівський міжнародний BookForum - Накипіло
Події

Завершився 28 Львівський міжнародний BookForum

  • Діана Руда
  • 27 вересня 2021

15-19 вересня у Львові відбувся 28 BookForum — головний культурний фестиваль країни. Вже 28 років BookForum є міжнародною платформою, довкола якої збираються фахівці різних сфер, щоб обмінюватись ідеями та знаннями, презентувати досягнення та обговорювати проблеми.  

Цього року BookForum вперше за всю історію відбувся у гібридному форматі: онлайн та офлайн. Всього понад 160 подій, панельних дискусій і традиційна Ніч Поезії та музики non-stop, запрошені гості з усієї України, а також ЄС, США, Південної Америки та Африки.  

Фокусна тема 28 BookForum«Гра в дорослішання: як ми зростаємо незалежними». Куратор фокусної теми фестивалю – український літературознавець—германіст, перекладач, публіцист, есеїст, психоаналітик Юрко Прохасько.

28 BookForum у цифрах:

— понад 6000 відвідувачів заходів, що відбувались наживо;
— понад 6,5 тисяч переглядів відео-трансляцій на Youtube за 5 днів 28 BookForum;
— понад 15,5 тисяч переглядів трансляцій в соціальних мережах;
— відбулось 160 подій у програмі, з них 90 наживо;
— понад 250 учасників: авторів, перекладачів, громадських активістів, журналістів, культурних менеджерів та редакторів;
— 50 дискусій на суспільно-важливі теми;
— 25 іноземних авторів з 21 країни;
— 3 постійні локації у центральній частині Львова;
— 15 тематичних кластерів та спеціальних проєктів.

У фестивалі взяли участь спікери з двадцяти однієї країни світу.

Онлайн: Йоланда Аврора Бом Рамірес (Швеція), Адам Горовітц (Велика Британія), Аґда Баві Пейн (Словаччина), Рената Айхінґер (Австрія), поетки та поети проєкту Versopolis, що фінансується Creative Europe, Лауреатки EUPL, що фінансується Creative Europe: Ґерда Бліс (Нідерланди), Ізабель Вері (Бельгія), Каллія Пападакі (Греція), Ірен Сола (Іспанія), Міка Джонсон (США), Ян Томпкінс (Чехія) за підтримки Гьоте-Інституту у Києві, Томас Сандоз (Швейцарія), Каролін Ламарш (Бельгія) підтримки Французького інституту у Києві, Луіса Венесуела (Аргентина) за підтримки Посольства Аргентинської Республіки в Україні, Анна Фрайліх за підтримки Посольства США в Україні; Аріана Гарвіч (Аргентина/Франція), Лауринас Вейчунас (Польща), Сайфоказі Йонас (ПАР), Хуан Пабло Вільялобос (Мексика).

Наживо: Йоанна Яґелло (Польща) за підтримки Польського інституту в Україні, Ґжеґорж Ґауден (Польща), Нікола Шанта (Сербія), Кароліна Шутті (Австрія) за підтримки Бюро австрійської кооперації у Львові.

Детальніше дивіться на платформі фестивалю.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова