Як кандидати в Президенти і політичні партії вітали жінок Харківщини з 8 березня - Накипіло
Друзья

Як кандидати в Президенти і політичні партії вітали жінок Харківщини з 8 березня

8 березня кандидати в Президенти, депутати і політики місцевого рівня вітали жінок у Харкові і області концертами, повітряними кульками і квітами.

Чоловіки з символікою кандидата Сергія Тарути безкоштовно роздавали жінкам на центральних вулицях Харкова лістівки з написом «8. Тарута любить вас» і тюльпани. Молодики почали свою акцію біля Дзеркального струміню, піднялись до станції метро Університет і повернулись назад.

10.03.2019 Kharkiv 8b Taruta

Кандидат Олег Ляшко вітав жінок зовнішньою рекламою — на Харківщині спостерігачі ОПОРИ зафіксували кілька білбордів кандидата з написами «Україночкам — любов і увагу».

Представники «Радикальної партії» роздавали від імені кандидата агітацію, повітряні кульки і квіти жінкам Сахновского, Красноградського, Кегичівського, Чугуївського, Зачепилівського районів Харківщини.

10.03.2019 Kharkiv 8b Lyashko

Квітами і календариками вітав жінок і голова Основ'янського осередку організації «Батьківщина Молода» Баграт Чамагуа.

Іменний благодійний фонд нардепа від «Блоку Петра Порошенка» Олександра Грановського підтримав концерт у Палаці спорту для жінок, які живуть у Київському районі міста. В цьому районі знаходиться округ, за яким Грановський планує переобиратись до Верховної Ради. На концерті жінок вітали листівками і трояндами і виступом міського голови Генадія Кернеса, а співала для них Ірина Білик. Окрім цього, Грановський поздоровляв харків’янок і з матеріалів зовнішньої реклами — спостерігачі ОПОРИ зафіксували сітілайти з зображенням нардепа і написом «С праздником».

Нардеп Олександр Кірш вітав жінок з 8 березня своїми листівками, які були наклеєні на будинках, розташованих в окрузі, за яким він обирався. На листівках, окрім привітання зі святом написані адреси громадських приймалень народного обранця.

10.03.2019 Kharkiv 8b kirsh

Листівками «С праздником весны, дорогие женщины» також відзначився і депутат облради Олександр Ткаченко, але окрім цього, він же взяв участь в організації свята для жінок, які живуть і працюють в Новобаварському і Холодногірському районах Харкова.

DSC 6878

«Діяльність народних депутатів, політичних партій, кандидатів в Президенти України регламентується законодавством і в жодному із законів не вказано, що вони мають займатись благодійністю чи привітаннями з подарунками. Через масовість благодійних подій від політиків, у виборців відбувається підміна понять, вони не оцінюють політиків по їхній діяльності, до уваги беруться лише подарунки від них. А з іншого боку ми спостерігаємо те, що політикам легше купити прихильність виборців замість виконання своїх прямих обов'язків», — коментує координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Харківській області Микола Зінченко.

ОПОРА нагадує, відповідно до ч. 6 ст. 64 Закону України «Про вибори Президента України» забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерей.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова