Вступительная кампания-2019: увеличился госзаказ на естественные науки - Накипіло
Події

Вступительная кампания-2019: увеличился госзаказ на естественные науки

Министерство образования и науки опубликовало данные о государственном заказе на подготовку специалистов, научно-педагогических и рабочих кадров, а также на повышение их квалификации и переподготовку в 2019 году.

По данным ведомства, 36 732 места предусмотрено для младших специалистов (33,7 тысячи дневная форма), 79 854 места — для бакалавров (72,6 тысяч дневная форма), 55 379 мест — для магистров (45,6 тысяч дневная форма).

«Як і попередні роки, під час формування держзамовлення ми продовжуємо передусім орієнтуватися на потреби ринку праці. За нашим поданням Мінекономіки цьогоріч збільшило замовлення на інженерні спеціальності, а також спеціальності природничо-математичного циклу. Аналіз ринку праці свідчить, що фахівці з цією освітою є не тільки затребуваними, але й добре оплачуваними. Тобто вже після завершення навчання випускник зможе швидко працевлаштуватися і заробляти реальні кошти. Також збільшується й кількість бюджетних місць для підготовки вчителів. Водночас ми зменшуємо замовлення на так звані кон’юнктурні спеціальності, наприклад, зменшено кількість бюджетних місць для підготовки політологів та фінансистів», — заявила министерка образования и науки Лилия Гриневич.

По сравнению с прошлым годом, говорят в министерстве, количество мест для магистров сократилось на 11%. Это обьясняется меньшим количеством выпускников вузов со степенью бакалавра в 2019 году.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова