В Харьковской области введен режим чрезвычайной ситуации - Накипіло
Події

В Харьковской области введен режим чрезвычайной ситуации

Движение транспорта пока не останавливается.

Комиссия по техногенно-экологической безопасности и чрезвычайным ситуациям ХОГА ввела режим чрезвычайной ситуации регионального уровня в области. Об этом после заседания комиссии сказал председатель Харьковской ОГА Алексей Кучер, передает «Суспильне».

«Що це значить? Створено штаб. Я керівник штабу. І ми будемо в оперативному порядку координувати всі дії. Як ви, мабуть, чули, розглядається питання, дане відповідне завдання структурним підрозділам для того, щоб вивчили питання повного зупинення громадського транспорту», — сказал Кучер.

По его словам, пока в работе общественного транспорта нет изменений.

«На сьогодні нічого не змінюється. Разом з цим, якщо коронавірус далі буде ширитися, ми маємо можливість оперативно приймати управлінські рішення. Надзвичайна ситуація регіональна надає можливість, наприклад, не порушуючи констититуційних прав, свобод людей, прийняти управлінські рішення фактично в ручному режимі досить швидко. Наприклад, ми можемо перекрити кордони для того, щоб з інших областей, в яких зафіксовано більше уражень коронавірусом, ми можемо просто не допускати. Якщо буде поширюватися коронавірус, ми можемо зупинити швидко транспорт. Тому що ми знаємо, і це необхідно підтвердити і констатувати, що не витримуються ті заходи, які були зафіксовані. По 10 людей перевізники не перевозять в одній автівці, тому є суттєва і серйозна загроза поширення коронавірусу», — добавил Кучер.

UPD. Появился текст распоряжения Алексея Кучера о введении чрезвычайной ситуации.

photo 2020 03 21 19 29 10

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова