У Харкові пройдуть змагання «Ігри героїв» - Накипіло
Події

У Харкові пройдуть змагання «Ігри героїв»

  • Александр Гончаров
  • Игорь Лептуга
  • 7 травня 2019

18 травня о 14:00 на площі Свободи поряд із наметом «Все для перемоги!» відбудуться змагання «Ігри героїв».

Близько 20 ветеранів АТО з інвалідністю приїдуть з різних міст України на товариську зустріч з побратимами, щоб продемонструвати свій незламний дух. Учасники змагань прагнуть особистим прикладом показати всім, що можна жити повноцінним життям й маючи інвалідність.

Цього року «Ігри героїв» очолює Роман Линдов — молодий чоловік, що отримав поранення (втратив кисть руки та отримав опік 30% поверхні тіла) під час Майдану взимку 2013—2014 року, а тепер став найсильнішим адаптивним кросфіт атлетом України.

«Ігри героїв» — волонтерський проект. Підготовкой спортсменів займаються декілька залів – у Харкові, Києві, Одесі, Миколаєві, Дніпрі, Львові. Усі тренери працюють на безоплатній основі.

«Наша мета – допомогти ветеранам та цивільним зберегти віру в себе, у свої сили, та продемонструвати всім іншим: відсутність кінцівки – це не відсутність сили духу, це лише виклик», – розповідає Олександр Гончаров, керівник проекту в Харкові, керівник напряму реабілітаційної допомоги пораненим БО «Благодійний фонд «Харків з тобою».

До ветеранів цьогоріч приєднаються вихованці школи-інтернату для дітей з інвалідністю, переможці конкурсу «Голос Країни» Оксана Муха й Іван Ганзера, а також лауреатка І премії Першого міжнародного конкурсу виконавців українського романсу імені Квітки Цісик Люцина Хворост.


Організатори змагань в Харкові – БО «Благодійний фонд «Харків з тобою»

Співорганізатори і партнери заходу:

Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту, відділ Національно-патріотичного виховання Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту, КУ «Харківський обласний центр молоді»

БО «Благодійний фонд «Нікс Фаундейшн», Медичний Центр Здоров‘я, Сучасний центр швейцарської стоматології «МістоДент», Постачальник спортивного обладнання «Інтер Атлетика», ТРЦ «Французский бульвар», Готель «Харків», Мережа ресторанів «Мафія», Туристична компанія «Оберіг-тур», ГО «Астерикс»

Контактна особа – Олександр Гончаров, тел. +380503030431.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова