Старшокласники поборються за стипендії на архітектурну освіту - Накипіло
Події

Старшокласники поборються за стипендії на архітектурну освіту

  • Bagels & Letters
  • Bagels & Letters
  • 31 березня 2020

Школярам пропонується створити архітектурні проєкти школи своєї мрії. Переможців чекає якісна архітектурна освіта.

Харківська школа архітектури оголошує конкурс «Будь архітектором» для старшокласниць/ків з усієї України. Архітектори пропонують своїм майбутнім колегам переосмислити простори українських шкіл, ретельно подумати: що насправді зробило б школи місцями, приємними для навчання і спілкування. А далі ці роздуми втілити у проєкт (макет чи малюнок) реновації та оздоблення однієї з локацій школи, й додати до нього розповідь про те, яким має бути простір, щоб вчитися в ньому було комфортніше і цікавіше. Учні мають використати наповнення — колір, матеріали, меблі й об'єкти — яке справді може бути реалізоване.

Перемоці отримають десять сертифікатів на навчання: на програмі бакалаврату ХША, на навчання на “Нульовому році” у Києві чи Харкові та на різні курси в ХША.

Для участі в конкурсі треба зареєструватися за посиланням і отримати лист із додатковими інструкціями. Реєстрація відкрита до 30 квітня 2020. Дедлайн подачі проєктів — 31 травня 2020.

Онлайн-консультація учасників відбудеться 1 травня на сторінці ХША у Facebook.

До жюрі конкурсу увійшли: архітектор та засновник ХША й архітектурного бюро Drozdov&Partners Олег Дроздов, архітекторка, тьюторка блоку «Студії» та кураторка блоку «Навички» ХША, засновниця архітектурного офісу Nikitenkoteam Олександра Нікітенко, художник і викладач Костянтин Зоркін, а також студенти ХША.

«Професії швидко трансформуються і якщо ти хочеш спробувати себе в архітектурі – дуже важливо розуміти, чим саме займаються архітектори,  – розповідає про мету конкурсу Олег Дроздов. – Усвідомлений вибір професії впливає на якість подальшого навчання, може підказати школярам, як обирати спеціальність та які перед тим пройти освітні курси, яку читати літературу».

Оголошення переможців — 12 червня.

Відеоінструкція про те, як зробити свій проєкт за посиланням

Більше інформації про конкурс на сторінці ХША в Фейсбуці та на сторінці Конкурсу

Винагороди переможцям конкурсу:

  • 1 місце – сертифікат на навчання на програмі Бакалаврату ХША – покриває 75% вартості
  • 2 та 3 місце – сертифікат на навчання на курсі Нульовий рік в Харкові або Києві (покриває 100% вартості)
  • 4-10 місце – сертифікат на проходження короткострокових курсів ХША на вибір (покриває 100% вартості).

Довідка

Харківська школа архітектури — це приватний заклад вищої освіти, заснований у 2017 році у Харкові. Перший (бакалаврський) та другий (магістерський) рівні вищої освіти за спеціальністю 191 «Архітектура та містобудування» ХША ліцензовано Міністерством освіти та науки України. ХША вже стала центром комунікації української та міжнародної архітектурної спільноти, обміну актуальними знаннями та ідеями.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова